Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ayı Kovalaması Görmek

Rüyada ayı kovalaması görmek neye işarettir?

Rüyalarımda iki gündür üst üste bir ayının beni kovaladığını gördüm, siyah beyaz bir ayı, ikisinde de yakalayamadı beni , yorumlarsanız sevinirim. 15 Aralık 2009, 01:14

Rüyada ayı kovalaması görmek neye yorulur?

Rüyada ayıdan kaçtığını görmek veya bir ayının kovalaması ya da ayıyla boğuşmak genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Özgürlüğünüzü ve hareket kabiliyetinizi sınırlayan kimi etkenlerin var olduğuna yorumlanır. Sabır ve cesaretle bunları aşacağına işaret eder. Ayı görülmesi hakkında rüyada ayı görmek sayfasında daha geniş açıklama bulabilirsiniz.

“Rüyada Ayı Kovalaması Görmek” için 7 yanıt

Ruyada harabeye benzer bir bahcenin kapisinda uyuyacakken kiz kardeşim yanima gelip egiliyor o anda arkasından bir ayinin geldigini görüyorum kardesime kac ayi var arkanda diyorum kardesim kacmaya basliyor o onda ayi birden yanimda belirtiyor bende ustumdeki ortuyu başıma çekiyorum ayı ustumden gecip kiz kardeşim in pesine düşüyor o anda uyandım… lutfen yanitlarmisiniz Teşekkürler!

Rüyamda beni bir ayı kovalıyordu, çok zor yürüyerek kaçmaya çalışıyordum, sonra arkadaşlarımın olduğu bir eve girip sığındım. 42, Erkek, Evli, Çalışmıyor.

Rüyada bir ayının saldırdığını görmeniz öfke ve kontrolsüz saldırganlık gösterir, sizin bazı tuzaklarla karşı karşıya olduğunuz duygusu taşıdığınıza tabir edilir. Halbuki belkide gerçekte böyle bir tehdit olamayabilir ancak aşırı öfkeli olduğunuz için bunu göremiyorsunuz manası taşır. Bu rüyanın otorite – iyilik ile ilişkisi vardır. Otoriteye uyduğunda iyilik bulacağınızı gösterir.
Rüyada ayıdan kaçmak, Genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Özgürlüğünüzü ve hareket kabiliyetinizi sınırlayan kimi etkenlerin var olduğuna yorumlanır. Sabır ve cesaretle bunları aşacağına işaret eder.
Rüyada arkadaşlarının olduğu eve sığınmanız ise büyük ihtimalle hayattaki bu sorunları arkadaşlarınızın desteği ile aşacağınızı temsil etmektedir.

Ablam bir rüyasında ayı görüyor ve bağırıyor ben sesleri duyuyorum ve ayıya vuruyorum ve kovalıyorum yanımda birisi var ve üst kata çıkıyormuşuz üst katta ayı bana vuruyor koluma biz aşağı iniyoruz ve sonrada tam yukarı tekrar çıkacakken ablam uyanmış. Sizce ne anlama geliyor. Teşekkürler.

Tuğra selam, ablanın rüyası onun gerçek hayatta bazı sıkıntılar yaşadığını ya da bir takım zorluklarla karşılaşacağını anca senin el ele vererek bunları aşacağını ifade etmektedir.

Rüyamda yaylada bir arkadaşımla gezerken iki ayıyı bir arabanın kovaladığını gördüm sonra ayının biri geri dönüp arabaya vurdu araba yuvarlanmaya başladı. Biraz sonra bize doğru geldiğini gördüm kaçmaya başladım ama yavaş kosuyordum ve sonra 1 kez geri baktım biraz daha kaçtım ve hemen uyandım. Yorumlarsaniz sevinirim saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir