Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ayin Görmek

Rüyada ayin görmek neye işaret eder?

Ben yurt dışından yazıyorum ve bugün rüyamda şunu gördüm; Türkiye’de ki evimdeymişim evde bir kaç kisi daha varmış akrabalarımdan (halamın kocası, onun kızı ve kocası, ve Abim ! ). Ve ben nasıl yaptıysam, onlardan hiç tepki almadan, boğazlarını kesip bir  yere sakladım. O sırada bir kadın kapıdan görüyor beni, şok oluyor. Cenaze töreni bir kilisede oluyor, etrafımda akrabalarımdan kimse yok, arkadaşlarım var tek, ve cenaze de sadece Abim için düzenlenmiş. Kilisedeki adam soruyor; rahmetlinin değerli eşyalarını. Herkes ortaya koyuyor ama bende hiç bir eşyası yok, hiç bir şey koyamıyorum. Çok ağlıyorum.

Ve uyandım. Bu neye gelir sizce? Dikkate alıp rüyama bir yorum katarsanız sevinirim. Bu arada rüyamın yorumunu mail atarsanız sevinirim, sizden yorum bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler.

Rüyada ayin görmek yorumu

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda dünyanızı alt üst eden, sizi kaosa sokan bir olay yaşadığınızı ya da yaşayacağınızı ifade etmektedir.

Rüyada ayin görmek gerçek yaşamınızda maddi veya manevi tatmin elde etmek, hedeflere ulaşmak için daha fazla özveride bulunmak gerektiğini simgeler. Bu rüya aynı zamanda ani bir gelişme sonucu kendini tanıma ve keşfetme konusunda önemli bir ilerleme sağlayıp, yeni sorumluluklar alacağınızı ifade eder. Rüyada ayine katılmak, ayine katıldığını görmek içinizdeki güvensizlik duygusundan uzaklaşmanız, arkadaş, dost ya da eşinize daha fazla güvenmeniz gerektiğine işaret eder.

Not : Ayin ya da ayin töreni önceden belirlenmiş kimi kurallara göre icra edilen dini tören anlamındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir