Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Ayın Resmini Çekmek

Rüyada ayın resmini çekmek neye işarettir?

Rüyamda bir ay görüyorum, böyle onun beyaz gölgeleri dağılıyor bir bir, çok güzel görünüyor, herkes ayın resmini çekiyor, kuzenlerimle bir aradaydık az ileride düğün yapılıyordu, damat geldi çok sevinçli, havai fişeklere geliyor, herkese para verdi, elindeki tüm parayı bize veriyor, en çok para da benim oluyor, sonra damat cüzdanını düşürüyor ama ben geri veriyorum kendisine.

Rüyada ayın resmini çekmek neye yorulur?

Rüyada ay görmek insanın bütün istediklerine kavuşacağına, maddi ve manevi bakımdan rahatı, huzuru temsil eder. İş hayatında meydana gelecek kimi değişiklikler, kazançlı çıkmanıza neden olacak demektir. Aşk hayatınızda da gelişmeler olacak demektir. Rüyada ay görmek, sevdiğiniz kişiye olan sevginizin daha çok artacağını, başarılı olmaya, çocuk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada düğün görmek Güçlü sevgi bağları, İnanç, Korku, Evlilik, İlişki anlamlarını simgeler. Rüyada bir damat, damat birini görmek uyanık yaşamınızdaki güçlü bir iddiayı sezgilerinizle birleştirerek çözeceğinizi işaret eder. Rüyada havai fişek görmek iyidir. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam süreceğini gösterir.

“Rüyada Ayın Resmini Çekmek” için bir yanıt

Rüyamda dışarıda geziyordum aya baktım ayın dışında başka 5-6 tane ay gördüm, yavaş yavaş dışından geziyordular, çokta aydinlamiyordu bu rüyayı 2-3 defa görüyorum, lütfen rüyamı yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir