Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ayıp Görmek

Rüyada ayıp ne demektir?

Rüyamda babamla birlikte biraz izbe bir yerdeyiz. Kötü olarak nitelendirebileceğim birkaç adam var. Bu adamlar benim yanımda konuşamayacakları ayıp şeylerden bahsediyorlar. Ben ayaktayım babam oturuyor ve elinde bir kağıt var. Kağıt biraz eski çay lekesi var kağıtta ve kağıdın ortalarında bir yerde üzeri karalanmış bir yer var.

Kağıt boş bu arada. Babam kağıda kendi doğum tarihini yazıyor ben de ona bakıyorum. Bu arada gerçek hayatta ailevi sorunlarımız var babamdan kaynaklanan.
korkan rüyalı, 22, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeli ve korkak

Rüyada ayıp görmek tabiri

Rüyanın ana unsurları rüyada babayı görmek, rüyada izbe bir yerde olmak, rüyada kötü adamlar görmek, rüyada çay lekesi görmek, rüyada doğum tarihi görmek olaylarıdır ve bu unsurları arama kutusuna yazarak anlamlarını bulabilir, anlamları birleştirip, içinde bulunduğunuz ruh halini de göz önüne alarak mesajı tespit edebilirsiniz.

Rüyada ayıp bir şey yapmak, ayıp bir şey yaptığını görmek gerçek yaşamınızda yaptığınız bir işten utandığınızı, bir vicdan muhasebesi içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada ayıp bir şey yapan birini görmek çevrenizdeki kimi kişilerin, kimi hareketlerinden çok rahatsız olduğunuzu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir