Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ayıplanmak

Rüyada ayıplandığını görmek ne demek?

Bende bir rüya gördüm aksam, eşimle berrak tertemiz bir denizde yüzüyoruz, deniz çok güzeldi, ben böyle berrak bir su görmedim, daha sonra denizden çıkıyoruz, bir baktım ikimizde anadan doğma çıktık, yürümeye başladık “çok utanıyorum” dedim, ileride de dışarıda namaz kılan cemaat vardı, bizi ayıpladıklarını hissettim, orada uyandım.

Rüyada ayıplanmak tabiri

Handan selam. Rüyada denizde yüzmek, berrak deniz konularında lütfen deniz rüya tabiri sayfasını inceleyin. Aynı şeyleri tekrarlamamak için bunu sizden rica ediyorum.

Rüyada çıplak olduğunu görmek örtbas etmek ya da unutmak istediğiniz bir şey olduğunu işaret eder. Çıplaklığından utanmak, utandığını görmek, bu şeyin elinizde olmayan dış faktörler sebebiyle ortaya çıktığını ve gelişmelerin istediğiniz yönde olacağını simgeler

Rüyada yaptığınız bir şeyden dolayı ayıplanmak, ayıplandığını görmek gerçek hayatınızda bilerek veya bilmeyerek birilerine zarar verdiğinizi veya üzdüğünüzü ya da üzecek bir şey yaptığınızı ifade eder. Rüyada birini ayıplamak, ayıpladığını görmek uyarıcı bir rüyadır. Gerçek yaşamınızda kendi hal ve gidişinize bakmadan başkaları hakkında hüküm yürütmek gibi bir huyunuz olduğunu ve buna derhal son vermenizi ifade eder.

“Rüyada Ayıplanmak” için bir yanıt

Rüyamda tuvalette büyük abdestimi yaptığımı gördüm banyo biraz büyükmüş yanımda iki tane tanidigimin olduğunu gördüm biri ile küsüm o küs olduğum bana utamiyormusun diye beni ayıpladi bende utandim su döküp büyük abdestimi temizledim yorumlarsaniz sevinirim merak ettim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir