Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ayırmak

Rüyada bir şeyleri ayırmak neye işaret eder?

Merhaba, ilk önce rüyamda ben kendimi annemlerin evinde görüyorum ve bir ara bisiklet sürüyorum, sokağın diğer tarafında bir çocuk bana sesleniyor, ben ondan uzaklaşıyorum ve diğer taraftaki çocuğa sesleniyor, oda beni saçımdan tutup geri götürmeye çalışırken yeğenimi görüyorum ona bağırıyorum “polis çağır, annemlere haber ver” diye, o sırada oğlanın elinden kurtulup geri kaçıyorum, sonra bizimkiler telaşlanıyor, bakıyorlar etrafa kaçmışlar ve ben gece 12 de otobüsle yolculuk edecekmişim, eşyalarımı hazırlıyorum ama 6 bavul bir sürü kıyafet var, yani akrabalarımızda var, kıyafetlerimin arasında kızımın kıyafetleri de karışmış diye onları ayırıyorum, ağlıyorum ama ne için gittiğimi bilmiyorum.

Sonra hazırlanınca amcamın oğluna “kim bırakacak” beni diyorum, önce “yok” diyor sonra bende “bana bir şey olursa babama nasıl hesap verirler, kemiklerini mi sızlatacan” diyorum (çünkü babam 13 yıl önce öldü) oda tamam diyor, yola çıkacağız halamın oğlu bana hediye alıyor, vazo gibi bir şey ve minik minik sahte meyveler nedir bu rüyanın anlamı acaba?

Rüyada bir şeyleri ayırdığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ayırmak, bir şeyi ayırdığını görmek ayrılan şeylerin özelliğine göre çok değişik anlamlar taşır ve çok önemli rüyalardır, dikkatle yorumlanması gerekir. Rüyada kavga eden iki kişiyi ayırdığını görmek günlük yaşamınızda üzerinize düşmeyen işlere burnunuzu soktuğunuzu ve her zaman bunun sonunda pişman olduğunuzu, bir daha yapmayacağım demenize karşılık yapmaya devam ettiğinizi ifade eder.

Rüyada ayrılması gereken bir şeyleri ayırmak ( pirincin içinden taşların ayrılması, çimin içindeki otların ayrılması vb. ) işinizi layıkıyla yapma huyunuz olduğunu, mükemmele ulaşma arzunuzu simgeler. Rüyada ayrılmaması gereken şeyleri ayırdığını görmek gerçek yaşamınızda sivri diliniz veya uyumsuz davranışlarınız nedeniyle hep yalnız kaldığınızı ve kalmaya devam edeceğinizi simgeler.

“Rüyada Ayırmak” için bir yanıt

Yufka ekmek ayırmak
Ruyamda tanımadığım bir evde annemin teyzesiyle yufka ekmek ayırdığımızı gördüm, sonrada o ayırdığımız yufkaları götürdü, erkek kardeşimin ayakkabıları evin kapısının onundeydi. Yorumlarsaniz sevinirim . 18, Kadın, bekar, öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir