Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ayışığı Görmek

Rüyada ayışığı görmek neye işaret eder?

Rüyamda Azrail (as) gördüm, benim sağ tarafımda ayak ucumda bekliyordu, yatıyor oluyordum rüyamda, uykuda oluyordum. Sonra uyanıyorum sadece ay ışığı var ve bu ışık Azrail’in üzerindeydi, bana bakmıyordu ve yüzünü göremiyordum. Sadece saçları vardı, onun güzel sarı rengi gibi saçlarını gördüm. Birden irkildim ve Allah’a sığındım, yüzümü kapadım, tekrar açtım, o hala oradaydı.

Sonra saçları o kadar güzel parlaktı ki o güzellik aklımı alacak gibiydi, ona “çok güzelsin” dedim, o benle hiç konuşmadı, sadece saçlarını gördüm, üzerinde siyah pelerin gibi bir şey vardı kafasını kapatıyordu. Sonra uyandım. Sizce ne anlama gelir? umarım kötü değildir hala içim titriyor.

Rüyada ayışığı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada Azrail’i görmek,  manevi bakımdan iç huzuru bulduğunuzu ifade ederken, mutlu ve sağlıklı bir yaşamın sizi beklediğini simgeler. Bakınız Azrail rüya tabiri sayfası.

Rüyada ayışığı görmek, gizlenen bir şeyin açığa çıkacağına işarettir. Rüyada hale görmek bir mükemmeliyetçi kişiliğe sahip olduğunuzu simgeler. Hale yani ayın çevresinde görülen ışık halkası, ağıl, ayla görmek alternatif olarak, kimi önemli ruhsal gelişimi ve doğaüstü enerji temsil eder.

Rüyanızda gelişen diğer olaylar, yaşamınızda gizlediğiniz bir şeyi açığa çıkaracağınızı ve huzura kavuşacağınızı gösteren hayırlı bir rüyadır.

“Rüyada Ayışığı Görmek” için 3 yanıt

Rüyada çok yüksek, boş yapı görmek
Rüyamda zifiri karanlık çok yüksek boş bir binanın içindeydim yanımda öğretmenim vardı ve bana dedi ki “binanın 100. Katındaki 100 numaralı dairedeki hırsızın evine girdim” ben de biraz düşünüp “bende yaparım” dedim, sonra içimden ay ışığı çıkmaya başladı giderek arttı ve yanımdaki öğretmenimi bile aydınlatmaya başladı, sonra birden kendimi yukarıdan izlemeye başladım ve ay ışığı bulandı.
Kelebek, 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, Endişeli.

Kelebek selam, görmüş olduğun rüyanın üç ana unsuru var; rüyada yapı görmek, rüyada öğretmenini görmek ve rüyada 100 sayısı görmektir.
Rüyada boş ve yüksek yapı görmek, can sıkıcı kimi gelişmeleri işaret eder.
Rüyada öğretmenini görmek, kendini geliştirmek, yeni ufuklara açılmak için önünüzde büyük fırsatlar olduğunu gösterir. Detaylı bilgiyi öğretmen rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.
Rüyada yüz sayısı görmek bir geçişi simgeler, bir dönemin kapanıp yenisini açıldığını gösterir. Bu rüyanın derin anlamı ise rüyada 100 görmek, görenin yaşamında bir şeyin üçüncü aşamasını gösterir. bebeklik, çocukluk, gençlik ya da bir projeye başlamak, gerçekleştirmek ve sonucunu almak gibi. Rüyada ayışığı görmek, gizlenen bir şeyin açığa çıkacağına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir