Kategoriler
Zaman

Rüyada Ayları Görmek

Rüyada görülen ayların manası nedir?

Rüyada aylar, görülen yılın ayları, görülen ayın özelliğine göre yorumlanmalıdır ve ilgili ayın rüya tabiri incelenmelidir.

Rüyada Ocak ayını görmek rüyayı sahibi yeni başlangıçları temsil eder, kişinin yaşamında yenilikler yapacağını, yeni arayışlara gireceğini veya daha farklı bir iş deneyeceğini temsil eder. Rüyada ocak ayında olduğunu görmek, her ne kadar rüyadaki diğer olaylarla birlikte açıklanmasa bile temel olarak değişim simgesidir. Yaşanan çevreyi, meslek yahut çevresindeki kişileri değiştirmek yönünde karar alacağını, kendine bir yeni yol çizeceğini, fiziksel bakımdan bazı yeniliklere gideceğini ifade der. Kısaca özetlemek gerekirse yenilenme, tazelenme ve canlanma delaleti olarak yorumlanır.

Rüyada Şubat ayını görmek üzüntü, sıkıntı ve kötü sağlık haberleri verir.  İşlerinde verim düşüklüğü, kazancında önemli kayıplar, rızk azalması, huzur neşe ve keyfinin kaçması manasına gelir. Rüyadaki bazı gelişmelere bağlı olarak rüyayı görenin fatura ve ev kirası ödemek konusunda dara düşeceğini de işaret ettiği söylenmektedir. Şubat zorluk demektir, çok zor bir dönem geçireceğine işaret ederken bu yüzden sağlık sorunu yaşamanın da ihtimal dahilinde olduğuna yorumlanır. Alternatif olarak rüyada Şubat  ayında olduğunu görmek yeni bir aşk ifade edebilir, çünkü sevgililer günü Şubat ayındadır. Bu rüya aynı zamanda sevdiği insanın tüm ısrarına ve geçirdiği bütün sıkıntılara rağmen ısrarla hedefine ilerlerse bu sayede sıkıntıdan kurtulacağına, zorlukları aşacağına, yaşadığı zararları  atlatıp ve borçlarını ödeyeceğine ve sevdiğine kavuşacağına da tabir edilir.

Rüyada Mart ayını görmek  iş yaşamında hayal kırıklığı, onur ve güveninizde soru işaretleri ifadesidir, bazı zamanlar uğursuz olaylar ve şanssızlık manası da taşır. Rüyada Mart ayında olduğunu görmek aynı zamanda zorluk demektir. Rüyayı gören kişinin rahatının bazı sebeplerle bozulacağına,  iyi giden hayatının ve yaşam şartlarının yakın sürede negatif yönde değişip, el atacağı her işte hayal kırıklıkları yaşayacağını ve projelerinin hiç birinin amaca ulaşamayacağına işaret eder.

Rüyada Nisan ayını görmek Yenilenme, canlanma, yeni zevkler ve yeni kar – kazanç anlamına gelir. Hava aşırı yağmur, yerler çamur ise şanssız geçecek bir dönemi gösterir. Rüyada Nisan  ayında olduğunu görmek alternatif olarak sorumsuzca bazı davranışlar gösteren bir arkadaşının sebep olduğu kötü bir durumlar kaynaklanan beklenmedik aksiliğin etkisinin son bulacağını, ondan sonra hata ereceğini, sıkıntı veren bir durumdan kurtulmak, işleri düzene sokmak, dertten ve sıkıntıdan kurtulmak, eğitim yaşamında bir yeni sayfa açmak, bir uzun süreli ilişkiye başlamak, yardım ettiği insanlardan bol hayırlı dua almak, kendi işini kurmak veya evlenmek konusunda bir başlangıca işaret eder.

Rüyada Mayıs ayını görmek görenin hayatında bir geçişi işaret eder, bu geçiş aşamasında daha fazla dikkat göstermek gerektiğini ifade eder, yeterli dikkat gösterilmediğinde tüm ailesinin hayatının alt üst olacağı tehlikeler bulunduğunu temsil eder. Rüyada Mayıs ayında olduğunu görmek alternatif olarak yaşadığı şeyler sonunda içinden çıkılamayacak durumlara düşmemek, aile hayatında sorun yaşamama belkide eşin ayrılmak zorunda kalmamak için, anne ve babası ile arasını bozmamak için yapacağı şeyler, atacağı adımlar veya söyleyeceği şeylere dikkat etmek gerektiğini önemle hatırlatır.

Rüyada Haziran ayını görmek yaşamın maddi yönü hakkında değerli bilgiler verir ve olağan dışı kazançlar elde etmek için çaba sarf ettiğinizi işaret eder, bunun tehlikelerini anlatır. Rüyada Haziran ayında olduğunu görmek rüyayı görenin doğru işler yapması halinde murada ereceğini, bütün dileklerine kavuşacağına işaret ederken aynı zamanda bir çok başarıya imza atacağını ve zafer kazanacağını belkide yeni bir işe başlama veya şimdiki işini genişletme şansı bulacağına yorulur.

Rüyada Temmuz ayını görmek  kasvetli bakış, beklenmedik zevk ve iyi bir servet işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin gerçek hayatta etrafındakilerin dikkatini meraklı bir kişi olduğunu ve bu sebeple bazı zamanlar sıkıntıya düştüğünü ifade eder. Rüyada Temmuz ayında olduğunu görmek alternatif olarak rüyayı gördüğünüz ay bir nişan, nikah veya düğüne katılmaya işaret edebilir. Bu rüya kişinin önüne güzel fırsatlar çıkacağını ve bu fırsatları iyi değerlendirerek yaşama sevincinde artışa kavuşacağını, uzun bir ömür süreceğine, yakında gelecek iyi bir kısmete işaret eder.

Rüyada Ağustos ayını görmek  bir kişisel ilişki veya iş durumunda yanlış anlama olduğunu gösterir. Kendini doğru ifade etmeyi öğrenip yanlışlıklara yol açmamak gerektiğini temsil eder. Rüyada Ağustos ayında olduğunu görmek zora düşeceğini bildiği halde bir yakınına yardım edeceğine fakat bunun sonunda düşündüğünüzde daha da büyük bir sıkıntı yaşayacağınızı, bu yüzden belki de işinizde itibar kaybı yaşayacağınızı gösterirken aynı zamanda şu anda aranızın iyi olduğu bu kişiyle dostluğunuzun sona ereceğine yorulur.

Rüyada Eylül ayını görmek  iyi şans ve servet ile hayatında olumlu bir görünümü işaret eder, gireceğiniz bu şanslı dönemde kısmetleri kaçırmamak, fırsatları iyi değerlendirme ve bu sayede yaşamını güzelleştirmek gerektiğini gösterir. Rüyada Eylül ayında olduğunu görmek alternatif olarak rüyayı gören kişinin iyi niyetli olduğunu, güzel dilek taşıdığını ancak sürekli karşısına kendisi gibi düzgün insanlar çıkmayacağını, hayal kırıklığı yaşamamak, servetini kaybetmemek için bu şansın hep böyle gitmeyeceğini bilmek gerektiğini ifade eder.

Rüyada Ekim ayını görmek sizin gayretleriniz sonucu başarıya yaklaştığınızı simgelerken tam başarıya ulaşmak için doğru işlere imza atmak ve herkese umut bağlamamak gerektiğine yorulur. Rüyada Ekim ayında olduğunu görmek bazen rüya sahibinin içinde bulunduğu yaşam şartlarından ve önündeki imkanlardan memnun olmadığını simgelerken aynı zamanda yaşam şartlarını iyileştirmek, maddi imkanlarını artırmak kısacası daha güzel bir hayata kavuşmak için gayret sarf ettiğini ve bunu başaracağını temsil eder.

Rüyada Kasım ayını görmek umursamazlık simgesidir, bir durum ya da sorun karşısında kayıtsız kaldığınızı gösterir. Kasım ayında olduğunu görmek yeteri kadar ilgi göstermemek yüzünden bir konu hakkında yaşanacak olan kaygılara işaret eder. Bu endişenin üzerinizde önemli şekilde bir strese sebep olacağını, zamanında önlem almakla kolayca çözebileceğiniz bu olayın sonunda sizi mutsuz edeceğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda sağlık sorunları yaşamak habercisi de olabilir. Bu sağlık sorunun yol açacağı huzursuzluğu yaşamamak için bir şeyi ertelemek veya iptal edeceğinizi temsil eder.

Rüyada Aralık ayını görmek servetinde artışı buna karşılık arkadaş / arkadaşlarınızda eksilmeyi işaret eder. Bu rüyayı gören kişi yaşamında başarı ve maddi kazanç elde eder ancak bunun sonunda kibir ve gösterişe kapılırsa dostlukları sona erer ve tam mutlu olamaz. Rüyada Aralık ayında olduğunu görmek aynı zamanda bütün sıkıntılardan kurtulmaya, feraha ermeye işaret edebilir, bir kadın eğer evliyse hamile kalır, bekar ise  yakında evlenmeye, çoluk çocuk sahibi olmaya işarettir. Bir erkek bu rüyayı görse iş hayatında sorunlar sona erer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir