Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Aylık Görmek

Rüyada aylık almak neye çıkar?

Rüyamda dershanede çalışıyorum, rüyamda bir öğrencimle karşılaşıyorum, öğrencim “ne zaman cezamın biteceğini ve ne zaman okula döneceğimi” soruyor, bende ona şaşırarak bakıyorum ve “ne cezası” diyorum, adli bir ceza aldığımı söylüyor, “yok öyle bir şey” diyorum ama içimi bir korku kaplıyor.

Bu arada bankadayım sonra aylığımı çekmek için bankamatiğe dönüyorum sanırım 2000 lira almam gerekirken bir anda bir sürü para çıkıyor, o kadar çok ki ellerim yetmiyor, yerlere saçılıyor, bankada bir memura donup bir poşet istiyorum, bana beyaz bir naylon bir poşet veriyor, paraları içine koyuyorum. Bu rüya neye işaret edebilir?

Rüyada aylığını aldığını görmek tabiri

İyi günler, Rüyanızın yorumu bana göre bir müddet parası az olan bir işte çalıştıktan sonra daha iyi ücretli bir işe girip, daha fazla para kazanacağınız diye yorumluyorum. Yeni bir devlet memurluğu da olabilir iyi günler.

Rüyada aylık görmek  gerçek yaşamınızda iş yaşamıyla ilgili sorunlarınız olduğunu veya borçlarınızı ödemekte sıkıntılar çektiğinizi ancak yakında bunların sona ereceğini ifade eder. Rüyada aylığını aldığını görmek alternatif olarak rüyayı görenin maddi sorunlarının biteceğini, bir yeni işe gireceğini veya maaşında artış olup bu sayede biraz daha rahat yaşama işaret edebilir. Rüyada maaş, aylık ücret, aylık almak, aylık aldığını görmekte aynı anlama gelir.

Rüyada aylığını zamanında almak iş sorunları yakında bitecek veya borçlarınız azalacak demektir. Rüyada aylığını geç almak borçlarınızdan bir süre daha kurtulamayacağınızı ifade eder. Rüyada aylığını alamadığını görmek çalıştığı işinizden memnun olmadığınızı, iş değiştirmeyi düşündüğünüzü temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir