Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Ayna Görmek

Rüyada ayna görmek neye işaret eder?

Merhaba, çok sevdiğim birisi var ama onun haberi yok. Rüyamda bizim eski evimizde odada bir ayna vardı. Aynaya baktım, aynada hoşlandığım kişiyi gördüm gülümsüyordu, üzerinde mavi gömlek vardı. Arkamı dönüp baktım arkamda mı diye, arkamda değildi. Evimizin karşısındaki komşumuzun evinin camından bakıp gülümsüyordu. Onun baktığı camın penceresi kapalıydı, benim pencere açıktı. O kadar mesafeden görüntüsü aynada net olarak belirmişti. Rüyamda o kadar uzak mesafeden nasıl benim evdeki aynaya görüntüsü yansıyor diye düşünmüştüm, birazda hayal kırıklığına uğramıştım. Çünkü aynada onu görünce arkamda sanmıştım. Sanırım benim hissettiklerim onun için çok uzak.

Rüyada ayna görmekİsim / Takma isim : zena
Cinsiyetiniz : kadın
Yaşınız : 30
Medeni durumunuz : bekar
Şu anki ruh haliniz : umutlu
Rüyanızın konusu : aynaya bakmak
Anahtar kelimeler : ayna görmek

Rüyada ayna görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ayna görmek ilginçtir,  ayna rüyaları kişinin ruh halini bire bir yansıtır ve eldeki bilgilerle olacaklar konusunda tahminlerde bulunur çoğu zamanda olacak birçok şeyi açıklar.

Rüyada aynaya bakmak rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlara karşı onlara ters cevap verme huyu olduğunu gösterir ve bu yüzden  bazı dostlarını kırdığını anlatır ve onlarla olan ilişkilerinin bozulabileceğini işaret eder. Bir aynaya bakarak çok güzel olduğunu düşünen birinin önünde, mutluluk dolu bir devre vardır. Aynaya bakarken solgun ve bitkin olduğunu gören kimsenin önünde sorunlarla dolu bir devre vardır

Ayna, aynaya bakmak teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırma ile elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.

Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyanızda ayna görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.

“Rüyada Ayna Görmek” için 6 yanıt

nişanlımın ruyası; erkek tarafı evindeyiz heryer karanlık ve aynanın onunde nişanlım ile beraberim, ben aynada bize bakıyorum fakat aynada nisanlımı göremiyorum tekrar nisanlıma bakıyorum görüyorum ve tekrar aynaya bakıyorum ve nisanlımı göremiyorum bagırıyorum ve o esnada uyanıyorum. Acaba ruyamın anlamı nedir?

Teşekkürler.

Merhaba, kaldığım yurdun lavabosuna gıdıp yüzümü yıkamaya gıdıyordum. Yüzümü yıkamazdan önce aynaya bakayım dedım. Yüzümün sağ kısmında seyrek bir şekilde tüylenmeye başladı. Aynaya baktığımda şok olmuştum. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci, karmaşık.

Milena selam, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında daha uyumlu davranman ya da başkalarının seni “uyumsuz” olarak nitelemelerine meydan vermemen, aynı zamanda maddi açıdan daha tutumlu davranmak gerektiğini simgelemektedir.

Merhaba, rüyada kenarları gri renkte bir ayna almış, arkadaşım ve kızım merak edip alıp eline bakıyor. Sağını solunu iyice inceliyor. Bakarken ayna dörde bölünüyor parçalanıyor. Keşke parçalanmasaydı diyorum. Çok güzel aynaydı diyorum. Teşekkürler

Boy aynasına bakmak
Odadayim, takim elbiseli bir sürü insan var, duvarda da buyuk boydan ayna vardi. Aynaya bakinca sadece insanlarin kiyafetlerini goruyorum, yuzleri falan yok. Normal bakinca yuzleri gorunuyor ama aynada kimsenin yuzu yok, sadece kiyafetleri var ve hareket ediyordu. Siyah ceket, beyaz gomlek, kirmizi kravat.

Volkan merhaba, Rüyada ayna görmek ilginçtir, kişinin ruh halini bire bir yansıtır ve eldeki bilgilerle olacaklar konusunda tahminlerde bulunur çoğu zamanda olacak birçok şeyi açıklar. Rüyanızda insanların yüzlerini görmüyorsunuz ki aslında sizin birileriyle (belki de kendinizle) yüzleşmek istemediğini ya da karşılaşmaktan endişe duyduğunuzu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir