Rüyada Aynada Kendini Görmek

Rüyada aynada kendini görmek neye işaret eder?

Merhaba, rüya yorumlamanızı çok beğeniyorum. Geçen beni korkutan bir rüya gördüm. Mekan olarak kendi evimdeyim, aynada kendimi görüyorum ve aynadaki yansımam giderek küçülüyor, ben ayakta olduğum halde aynadaki yansımam diz çöküyor ve ağzı birden yok oluyor.

Korkup diğer odaya geçiyorum. Orada da iki tane kendim var. Biri silinip kayboluyor, diğer kendim ise bana yaklaşıyor güçlü bir şekilde elini omzuma atıp ismimi söylüyor. Korkarak uyanıyorum. Yorumlar mısınız. Rüyada ayna üzerinde kendini görmek ne demektir? şimdiden teşekkür ediyorum. saygılar.

Rüyada aynada kendini görmek neye yorumlanır?

Rüyanız gerçekten çok ilginç, lütfen bundan sonra böyle değerli rüyalar gönderirken hakkınızda bilgi veriniz. yaşınız, mesleğiniz, korkularınız, umutlarınız gibi. Ayna rüyası, ayna rüyaları olacak birçok şeyi açıklar. Bir aynaya bakarak çok güzel olduğunu düşünen birinin önünde, mutluluk dolu bir devre vardır.
Aynaya bakarken solgun ve bitkin olduğunu gören kimsenin önünde sorunlarla dolu bir devre vardır.

Bana göre rüyanız, kimi gizli korkularınızı göstermektedir. Genelikle kadınlar yaşlanmak, güzelliğini kaybetmek endişesi taşırlar.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

 1. melos dedi ki:

  Rüyamda bir dügün için annemin yanına gidiyordum. annem dayımların evindeydi oraya gittigimde annemle beraber ayna karşısında makyaj yapmaya başladım. sadece kırmızı bir ruj sürdüm makyaj malzemeleri yeniydi. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci

  • Admin dedi ki:

   Meloş merhaba,
   Rüyada düğüne gitmek hayatınızda bir değişimi işaret eder. Bir şeyin bitip yeni bir şeyin başlayacağınız gösterir. Bakınız düğün rüya tabiri sayfası.
   Rüyada kırmızı ruj sürmek, ani gelişecek, heyecan verici bir olayı ya da tanışmayı temsil eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*