Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Aynı Rüyayı Tekrar Tekrar Görmek

Rüyada aynı rüyayı tekrardan görmek neye işaret eder?

22 yaşında bekar bir bayanım ve öğrenciyim, yıllardır gördüğüm rüyamı size anlatmak istedim. çünkü bir sonuca ulaşamadım. Orta okuldayken ilk aşkım vardı, şehir değiştirince bir daha görüşememiştik, o zamandan bu yana hala aynı rüyayı çok sık görürüm.

Rüyamda hava karanlık ve soğuk, bir yokuşun başındayım, onların evleri yokuşun en üstünde sıra sıra dizilmiş tek katlı evlerin üçüncüsü. ( gerçek hayatta da aynı şekilde oturuyorlardı). Yokuşu çıkıyorum zar zor, kaya düşe evi buluyorum, kapıyı çalıyorum annesi açıyor, evde yok diyor. Üzülüyorum. Evin dışı eskimiş, paspası eski ama hava karanlık olmasına rağmen evin önü aydınlık, yan evde bir köpek bağlı. Üzülüp geri dönüyorum ağlıyorum, “neredesin” diyorum sonra uyanıyorum.

Her zaman aynı rüyayı görüyorum, bazen bir rüya görürken kendimi o yokuşun başında buluyorum. Bana bir yol gösterirseniz yıllardır beynimi tırmalayan rüyama bir yorum yaparsanız inanın çok mutlu olacağım, şimdiden teşekkürler.

Rüyada aynı rüyayı tekrar tekrar görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız bir tutkuyu çağrıştırıyor. herhangi bir mesaj vermemektedir. Yapmanız gereken bu rüyayı aklınızdan çıkarmak veya bir psikologdan profesyonel destek almaktır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için Aynı rüyayı tekrar tekrar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Aynı Rüyayı Tekrar Tekrar Görmek” için 5 yanıt

rüyamda sürekli rahmet etmiş teyzemi görüyorum,bana dikkatli araba kullanmamı söylüyor,yanlız kullanma yanında büyük bir insan olsun diyor sizce nasıl bir mesaj veriyor

Sevgili derya çağlar. Lütfen tekrar yazarsanız biraz daha detay verin. Yaşınız, gerçek hayatta araba kullanıp kullanmama durumunuza göre bu rüyanın verdiği mesajı çözmek daha doğrudur. Kısaca genel bir bilgi vermek gerekirse vefat etmiş kişilerin verdikleri bazı mesajlar çok değerli olabilmektedir. Rüyanız, hayatınızdaki bir tehlikeli durum hakkında sizi uyarıcı bir rüya olabilir.

Ben de bir rüya gördüm ama buna biraz benzer ben merak ediyorum neden hep aynı rüyayı görüyorum buna bir çare bulmak istiyorum .

Rüyamı baya bi artırdım rüyamda hep karalık görüyordum anlamı ise kötü habermiş bir kaç gün sonra gerçekten kötü bir haber aldık .

Bende aynı rüyayı görüyorum sürekli ve gerçekten kendimi destek almak zorunda hissediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir