Rüyada Aynı Rüyayı Yeniden Görmek

Rüyada aynı rüyayı tekrar görmek ne demek?

Aslında rüyalarımı uzun sürelerden sonra görmekteyim ama kimi rüyalar tekrarlandığı zaman beni tedirgin etmekte. Rüyamda bana ait olan bir eve geldim. Kapıdan içeriye girdim evin girişi çok güzel sütunlar var ama ayakkabılarım tozlu, kırmızı halı var girişte yürürken halı toz oldu.

Hizmetçi salonda otuyor ondan anahtar aldım. Evde başka bir odaya geçtim. Sonra eşimi beklemeye başlıyorum, gelmeyince yatak odasına geçiyorum, o anda hizmetçi geliyor, elinde beyaz bir gül var, içinde turuncu halkaları var gülün, yatağa uzanıyoruz, ikimizde kokluyoruz. 33 yaşında bir beyim.

Ana unsurlar : aynı rüya, evine geldiğini, tozlu ayakkabılar, kırmızı halı, Hizmetçi, yatak odası, eşini beklemek, elinde gül, beyaz bir gül, turuncu halkalar, yatağa uzanmak, gül koklamak

Rüyada aynı rüyayı yeniden görmek açıklaması

Devamlı, tekrar ederek görülen rüyalar, aynı rüyayı tekrar tekrar görmek, bu rüyanın güçlü bir mesaj verdiğini veya verdiği mesajı anlamadığınızı ifade ederken, konunun aslı bizim o rüyayı değişik şekilde veya mekanda görmemizdir.

Rüyanız, evinizde, özel yaşamınızda bazı sorunlar olduğunu ve yaşamınıza yeni bir heyecan, romantizm getirmeniz gerektiğini işaret etmektedir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir