Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ayrı Olduğu Eşini Görmek

Rüyada ayrı olduğu eşini görmek ne demek?

Merhabalar, ben eşimle 3 aydır ayrıyım. Birbirimizi çok seviyoruz ama anlaşamıyoruz. Dün gece rüyamda benim ailem ve eşimin ailesi aynı evdeydik, kayınvalidemin üzerinde siyah kıyafetler vardı. Kayınbababamın elini öpüyordum ama çok soğuk davrandılar bana, hatta kaynım kız kardeşime şataşıp kavga etmeye çalışıyordu, eşim de dışarıda idi, oda bana soğuk gibiydi.

Sabah uyandığımda içim çok acıdı ki normalde eşimin ailesi beni çok severdi, hiçbir saygısızlığım olmamıştır onlara karşı. Rüyamın açıklaması nedir? Rüyanın unsurları: eşini görmek, kayın valide, kayın peder, kaynını görmek, siyah kıyafet, el öpmek.

Rüyada ayrı olduğu eşini görmek yorumu

Merhaba,

Rüyanız gerçek hayatınızda kafanıza taktığınız bir konunun uykudaki yansıması olup, ana hatları ile aile büyüklerinden beklediğiniz destek ya da yardımı göremediğinizi düşündüğünüzü ifade etmektedir.

Kayın validenizin üzerinde siyah kıyafet olması onun asil bir karaktere sahip olduğunu göstermekte ve onun sizin için güzel şeyler düşündüğünüzü simgelemektedir. Lütfen bu yorumu dikkate alın ve onunla konuşun. Dilerseniz rüyada eşini görmek sayfasını da inceleyin.

“Rüyada Ayrı Olduğu Eşini Görmek” için 3 yanıt

Arkadaşlar rüyamda eski eşimle bir bebeğimiz olduğunu ve o bunu bilmeden ayrıldığımızı görüyorum bana sarılıyor ben ona ne anlatsam beni dinliyor itiraz etmiyor sanki gönlü var gibi davranıyor bana bu nasıl bir rüya bide ailesi hep karışıyor bize hiç durmuyorlar eşimin hiç sesi yok

MErhaba rüyamda sürekli boşandığım eşim görüyorum bu sefer kayınbabamida gördüm ve güzel bi şekilde konuşuyorduk kayınbabamla ondan sonra eski eşim beni Cardin ve kuzenim Ömerle niye konusuyorsun sen diye sordu sonra tlf goruntül arama yapdi ve aradı kişi amcamın oğlu ve bana niye böyle yaptın diyordu surekli amcamın oğlu bu ne anlama geliyor acaba

3 aydır ayrı yaşıyorum, o adamla boşanmak üzere başvurdum adam ayrlmıyor, sürekli rüyama gırıyor barışıyoruz beraber ama ben asla istemiyorum sevmıom onu barışmam asla anlamı nede???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir