Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ayrı Yaşadığı Ablasının Geldiğini Görmek

Rüyada ayrı yaşadığı ablasının geldiğini görmek neye işarettir?

Merhaba, ablam ile normal hayatta görüşmüyoruz. Bizden ayrı yaşıyor. Ama rüyamda onun evimize geldiğini gördüm. Önce benim kıyafetlerim için ufak bir tartışıp sonra evin içindeki annem kardeşlerim ile konuşuyordu. Babam işten geldiğinde kapıyı açmadan önce hepimiz korkuyoruz, annem ise “ben söylerim, siz korkmayın sakin olun” deyip kapıyı açıyor ve babama “kızımız bizi ziyarete gelmiş” diyor.

Babam ise içeri girip sanki ablam hiç gitmemiş gibi “yine mi sen geldin kız” şeklinde şaka yapıp onu öpmeye çalışıyor, ablamın ise başı öne eğik ve sessizce ağlıyordu. Sonra babam ablamın çenesini tutarak başını kaldırıyor ve yanaklarından öpüyor. Sonrasında ise evin içinde normal konuşmalar gerçekleşiyor.

Ben çok etkisinde kaldım. 1 senedir ayrı yaşıyoruz ve hiç görüşmüyoruz. yorumunuzu bekliyorum. şimdiden teşekkürler” 22 yaşında bekar çalışan bayanım.

Rüyada ayrı yaşadığı ablasının geldiğini görmek tabiri

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda özlemini duyduğunuz sevgi ve şefkate kavuşmanıza sebep olacak bazı güzel gelişmeler yaşayacağınızı müjdelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir