Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ayrıldığı Arkadaşını Görmek

Rüyada ayrıldığı arkadaşını görmek nedir?

Merhaba öncelikle şimdiden teşekkür ederim. Sabah 6 civarında gördüğüm bir rüyadan gerçekten çok etkilendim. Rüyamda 5 yıl boyunca birlikte olduğum, beni terk edip ertesi gün başka bir kızla hala sevgili olan erkek arkadaşımı gördüm. İkisinin yasadığı bir eve gidiyordum, kapı acık ve kapının eşiğinde oturuyorlar, beni oraya onlar çağırıyor. Kız arkadaşı normalde esmer ancak ben onu sarı saçlı ve mavi gözlü olarak görüyorum.

Erkek arkadaşım beni ağız ucuyla kapıdan içeri davet ediyor, ben “ne işim var benim burada ya” deyip uzaklaşıyorum. Peşimden geliyor, lunapark gibi bir yere gidiyoruz. Dönme dolap gibi bir alete bacaklarımdan bağlıyım, oda kollarından sarkmış durumda birden hareket ediyor ve ben onu düşmesin diye ellerinden tutuyorum, “saçmalama inelim, düşeceksin, bak bende bacaklarımdan bağlıyım sadece” diyorum gülüyor. Sonra ben zemine geldiğimizde korkup iniyorum, o hala devam ediyor oyunlarına, yükseliyor ve bir an piknik alanı gibi bir yerdeyiz, kalabalığa doğru giriyoruz, sanki ben terk ettiğimi geçmişe dönüyorum, insanları görüyorum, tek tek “aa o nasıl buda burada” falan diyorum.

Yanımda küçük bir kız çocuğu görüyorum, 1 yasında “bu Melis mi” diyorum, sarılıp öpüyorum, ağlıyorum, benim çocuğum imiş sözde, onu terk etmişim çok ağlıyorum, boğulacak gibi oluyorum, sonra bir evde görüyorum kucağımda bebeğim onu emziriyorum, yatakta yatan bir erkek bebek ve erkek arkadaşım. Ben bu rüyayı merak ediyorum. Bilinçaltımın herhangi bir filmden yakın zamanda etkilenmesi mümkün değil, çok yoğun çalışıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler. Gönderen Tuğba.

Rüyada ayrıldığı arkadaşını görmek yorumu

Tuğba merhaba,

Kendin de dikkatle rüyanı okursan, rüyadaki unsurların birbiri ile alakasız olduklarını göreceksin. Bu senin kafanın çok karışık, zihninin bulanık olduğunu göstermekte. Yine de belki bir faydası olur diyerek rüyadaki ana unsurların anlamlarını sıralayacağım.

İnsanlar kaybettiği, ayrıldığı eski eşini, eski sevgiliyi , eski sevdiğini, eski sevgilisini uzun bir süre unutamazlar ve sık sık rüyalarında görürler. Bu rüyalar bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Zaman geçtikçe eski sevgiliyi görme rüyaları azalır. Yeni bir ilişkiye başlandığında eski sevgiliyi rüyada görme yeniden ortaya çıkabilir

Rüyada lunapark görmek Eğlence ve Macerayı simgeler. Hayatınızda Eğlence ve daha fazla zevk için biraz zaman ayırmanız gerektiğine işarettir. Rüyada piknik görmek, piknik yapmak, piknik yaptığını görmek Sizin hayatta sadelikten hoşlanan, neşeli ve huzurlu ev hayatını tercih eden yapıda bir insan olduğunuzu ifade eder.

Rüyada kız çocuğu görmek birçok sıkıntı çektiğinizi fakat bu sıkıntıdan sonra mutlu olmak, mutluluğu yakalamak olarak yorumlanır. Rüyada emzirmek , bebek emzirmek, çocuk emzirmek yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler.

Rüyadan yine de bir anlam çıkarmak gerekirse, unsurların sırasına bakılırsa can sıkıcı konulardan, senin olgunlaştığına, mutluluğa doğru bir ilerleyişe işaret ettiği söylenebilir. Rüyanın unsurları: eski sevgili, ayrıldığı arkadaşı, açık kapı, esmer kız, sarı saç, mavi göz, lunapark, dönme dolap, piknik alanı, geçmişe dönmek, kız çocuğu, emzirmek, erkek bebek.

“Rüyada Ayrıldığı Arkadaşını Görmek” için 4 yanıt

ben rüyamda ,eski sevgilimle ,yeni sevgilimin gördüm eski sevgilim beni öpücekti ve o sırada yeni sevgilim ona yumruk atıyo. ne anlama geliyor şimdiden teşkkürler

Bu rüyaya yorum yapmayacağım, tek söyleyeceğim eski sevgilinizi unutup, yeni sevgilinizle hayatın tadını çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir