Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Ayrıldığı Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada ayrıldığı eski sevgiliyi görmek ne demektir?

1987 dogumlu bir bayanım (rüya sahibinin bilgileri kapatılmıştır, kendisine bu detayları verdiği için teşekkür ediyorum). 3 yıl önce 9 ay süren bir ilişki yaşadım. Birbirimizi çok sevmemize rağmen sevgilim benden ayrıldı ancak bu aramızdaki aşkın bittiğinden değildi. Ben yüksek lisans yaptıgım ve akademik bir kariyer düşündüğüm için önümü kesmek istememiş ve kendince ayrılma kararı almış.

Neyse bundan bir müddet sonra barışma – ayrılma süreçlerimiz defalarca tekrar etti. Ne yaparsak yapalım ilişkiyi yürütemedik hep değişik şeyler çıkıyordu aramızda. Ben de en sonunda yapacak bir şey bulamadım ve Ona “Başkaları ile deneyelim dedim”. O da bu lafa kızıp hemen ertesi gün bir başkası ile görüşmeye başladı. Ben de öyle yaptım ama içimdeki acıyı bir türlü atamadım. O ise atmış olacak ki yeni sevgilisini ailesi ile tanıstırmış yaklaşık 6 ay sonra. Ben de düzenli bir ilişki yaşıyordum ama pişmanlığımı atamadım hiç.

Facebook da onun hakkında paylaşımlarda bulunmaya devam edince yeni sevgilisi beni aradı ve hesap sordu. Çok alt düzey bir konuşmaydı maalesef. Söylediği o kadar çirkin söze karşılık veremedim mizacımdan dolayı. Ama sanki bu bana bir ders oldu ve daha az düşünmeye başladım onu, kendimi şimdiki ilişkime vermeye çalıştım. Ama ara ara eski sevgilimi rüyalarımda görmeye devam ediyordum. Bu anlatacağım rüya da onunla ilgili.

Rüyamda bir binanın bir çok odası olan bir katındayız. Eski erkek arkadaşım ve sevgilisi bir uçta ben bir uçta arkadaslarımla kalıyoruz. Biribirimizden haberimiz yok ama. Sonra ben onların orada olduğunu farkedip gizliden eski sevgilimin ne konustugunu dinliyorum. Yeni sevgilisi için bir şeyler sipariş veriyor. Ben siparişin saatini öğrenip alıyorum paketi odama götürüyorum. İçinden bir sürü çikolata ve bir küçük kutu çıkıyor.

Arkadaşlarımla çikolataları bir güzel yiyoruz. Sonra onlar yok oluyor, ben küçük paketi açıyorum ve içinden metal yeşil renkli yarım yaprak şeklinde kolye ve sadece bir tanesi olan aynı yaprak şeklinde bir küpe çıkıyor. Ben üzerimde ne varsa çıkarıyorum ama mahrem yerlerim gözükmüyor. Sonra bu kolyeyi elime alıp uyuyorum. Bir süre sonra eski erkek arkadaşım benim odama geliyor ve etraftaki boş çikolata paketlerinden siparişini benim aldığımı anlayıp uyandırıyor beni. Sonra da elimden çekip kaldırıyor. Ben çıplağım ama o bunun farkında bile değil. Beni yeni kız arkadaşının odasına götürüyor.

İçeri girdiğimde 45 50 kişilik bir insan grubu benim çıplak olduğumun farkında bile olmadan bana her şeyin benim yüzümden olduğunu söylüyorlar ayrıca “Bu çocuklar mutlu olacaklardı ama sen her şeyi mahvettin ” dediler. En son da aralarından yeni kız arkadaşı gelip bana “neden halen bize karışıyorsun” dedi, ona sarıldı ama sonra onunla artık görüşmek istemediğini söyledi. Sonra ben kapıdan çıktım arkamdan eski sevgilim geldi ve hesap sordu bana “hepsi senin yüzünden” diye.

Rüyam bu kadar. Bu arada ben onların ilşkilerine asla karışmadım hiç bir şekilde yüz yüze gelip tek kelime etmedik, sadece ben kızın resmini Facebook dan gördüm. Kız da beni o siteden görmüş olmalı.

Rüyamı yorumlarsanız sevinirim bana çok ilginç geldi çünkü umarım hayırlıdır. Teşekkür ederim.

Rüyada ayrıldığı eski sevgiliyi görmek yorumu

Değerli üyemiz,

Öncelikle rüyanızı tüm detayları ve düzgün cümleler ile yazarak, hakkınızda yeterli bilgiyi vererek gönderdiğiniz için içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Rüyanızda bir çok olay ve unsur var ancak hiçbiri yorumlanmaya değmeyecek bilgiler. Rüyanızın ana teması eski sevgiliyi görmek olup detaylı bilgiyi eski sevgili rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.

İnsanlar kaybettiği, ayrıldığı eski eşini, eski sevgiliyi, eski sevdiğini, eski sevgilisini uzun bir süre unutamazlar ve sık sık rüyalarında görürler. Bu rüyalar bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Zaman geçtikçe eski sevgiliyi görme rüyaları azalır. Yeni bir ilişkiye başlandığında eski sevgiliyi rüyada görme yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi aşağıdadır:

Rüyada eski sevgiliyi görmek, eski bir sevgilinizi görmek halen eski sevgiliniz ile aranızda halletmeniz gereken kimi meselelerin olduğunu, bunları onunla oturup konuşarak halletmeniz gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunlarınızı çözmeniz gerektiğini size tavsiye eder. Su anda beraber olduğunuz yeni sevgiliniz ile de benzer veya aynı sorunları yaşayabilirsiniz mesajı verir.

Rüyanın unsurları: eski erkek arkadaş, eski sevgili, sipariş vermek, çikolata, küçük kutu, metal kolye, yeşil renkli kolye, yarım yaprak kolye, küpe, çıplak olduğunu görmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ayrıldığı Eski Sevgiliyi Görmek” için 7 yanıt

1997 aralık doğumluyum. iki gün önce rüyamda ailemin zoruyla ayrıldığım erkek arkadasımı benım yatağımda yüz üstü yatarken gördüm sol elinin yüzük parmağındada alyans vardı dün gece rüyamdada önce yeni doğmus erkek bebeği kucağımda tasıyorum onu bıraktıktan sonrada bana cok benzeyen bebek arabasında olan kırmızı giyindirilmiş kız bebeği seviyorum bunun anlamı nedir

rüyamda eski sevgilimi gördüm barışmıştık böyle güzel giyinmiş üç gün boyunca eglenmeye gittik birbirmizi çok seviyoruz ellerimizi hiç bırakmıyoruz herkes bize imreniyor rüyamda gerçek olmasını çok isterdim benim anlamadıgım neden üç gün rüyamı yorumlarsanız şimdiden tesekurler saygılar

Rüyamda eski nişanlımın evinin önünde düğün var ve bende oradayım, bırbırımızı görunce şaşırıyoruz, bana o rüyanın içinde iki kere süprız yapıyor, barışmaya çalısıyor rüyamda anlami nedir?

Sevgilimden dün ayrıldım, çok mutsuzdum ama cok seviyordum onu, o gece reklamda bir kolye gordum ve beğendim ruyamda ise eski sevgilimin o kolyeyi bana hediye ettigini gordum, acaba anlami nedir?

Rüyamda çok kısa süreli olan bi Sevgilimi eski okuluma geldiğini gördüm ve bende ziyaret için gitmiştim oraya bide rüyada işte benim kolyemin aynisindan takmisti bunun anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir