Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Ayrıldığı Kocasını Görmek

Rüyada ayrı olduğu kocasını görmek nedir?

İyi günler, Ben 6 aydır eşimden ayrıyım ve bugün bir rüya gördüm çok etkilendim ve yorum almak istiyorum, şimdiden teşekkürler. Rüyamda tatildeyim, balkondan bakıyorum ve yan balkonda eşim var, yeter deyip balkondan atlıyor ve öndeki havuza düşüyor. Kimse onu bulamıyorum ben buluyorum ve kalbi durduğunu fark ediyorum, hemen müdahale ediliyor, bende baş ucunda ellini tutup dua ediyorum. Sonra canlanıyor ve elimi sıkı tutup “bırakma beni” diyor.

Hastaneye gidiyor ve bende gidiyorum tüm ailesi geliyor, beni görüp şoke oluyorlar ve eşim elimi sımsıkı tutuyor “yanımda kal” diyor. Sonra bir ara kendimi annemlerin evinde görüyorum, eşim geliyor ve benden özür diler gibi elime bir yüzük takıyor. Altın üstü desenli taşlı bayağı büyük ve güzel bir yüzük. Ben eşime “sen az sonra işe gideceksin ben senin ekmeklerini hazırlıyayım” deyip uyanıyorum. Cevap yazarsanız çok sevinirim. Bahar

Rüyada ayrıldığı kocasını görmek yorumu

Bahar merhaba, Gördüğün rüya iki şey ifade edebilir. Birincisi eşinle aranızda her şeyin bitmediğini, yeniden bir araya gelmek için bir umut olduğunu gösterebilir ve böyle ise hiç vakit kaybetmeden bir araya gelmeye bakın.

İkincisi pişmanlık ve vicdan azabını gösterebilir. gerçek yaşamınızda rüyanızdaki güzelliklerin tersi şeyler olduysa bu onun pişmalığını gösterir. Rüyanızın tüm unsurları pozitif şeyleri işaret etmekte, belki yararı olur diye onları özetliyorum.

Rüyada tatil görmek, yorgunluk anlamına gelir. İşlerinizden dolayı biraz fazla yorulduğuna, kendinize dikkat etmeniz gerekiğine işarettir. Rüyada balkon görmek Arzu, Yüksek statü, Prestij, Sosyal çevreyi simgeler. Sizin prestij ve yüksek statü aradıgınız anlamına gelir. Ayrıca, sosyal çevrenizi genişleteceğini, yeni insanlarla kuracağınız diyalog ve bağlantıları işaret eder.

Rüyada ayrıldığı kocasını , boşandığını kocasını, eski kocayı görmek geçmişteki olumlu deneyimleri ve eski iyi zamanları, sevgi ile paylaşılan anıların yansıması olabilir. Yüzük almak , Rüyada bir yüzük almak veya birinin size yüzük hediye etmesi üzerinizdeki şüpheler ve kaygıların sona ereceğini haber verir. Rüyanın unsurları: tatil, balkon, eski eş, kocasını, havuza düşmek, yüzük.

“Rüyada Ayrıldığı Kocasını Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda 1 haftadır ayrıldığım eşimi gördüm uzak bir yerden bir eve misafirliğe geliyordu ve bende o eve onu görmeye gitmiştim uzun bir süre onu görme için çabalıyordum ama evde kalabalıktı ve eski eşim teyzemin kızıyla sevgiliydi. bir kadının yardımıyla eşimi gördüm ve sarıldım onu çok özlediğimi ve tekrar barışmamız gerektiğini söyledim oda bunun imkansız olduğunu söyledi ve ben başka biriyle evlenmek üzereyken eski eşimle barışmak istiyordum ama o kabul edemedi sen evleneceksin biz sadece kimse bilmeden sevgili kalalım dedi. lütfen cevap yazın.

Eşimden ayrıldıgım 3 yıl oldu ve 2 tane kızım var, dün gece rüyamda mutfakta bulaşık yıkıyordum, eski eşim mutfakta oturmuş rahatsız, benden yardım istiyor ve ben yüzüne bile bakmadım ve bu rüyamdan çok etkilendim, cevabının e postamada gönderilmesini istiyorum acil.

MerhabaLar, ruyamda eski kocamin bana ekmek kenarini verdigini gordum al ye bunu diyordu ne elinden alabildim nede yiyebildim uyandim anlami nedir acaba kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir