Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Ayrılık Mesajı Görmek

Rüyada ayrılık mesajı ne demektir?

Merhaba, rüyamda eski sevgilimle bir yere gidecekmişiz. Eşyalarımızı arabaya yüklemişiz ancak bir poşet unutmuşuz, içinde yemek varmış. Sevgilim dudağımın kenarına bir buse kondurdu ve “sen al gel, ben seni arabada bekleyeyim” dedi. Apartmana çıktım poşeti aldım. Sokakta bir kedi tırnak ve dişleriyle poşete saldırdı. Hava akşamdı, ondan kurtuldum ve arabanın ön kapısını açtım. Ama sevgilim arabada yoktu. Onun yerine koltukta beşten fazla beyaz tavuk yumurtası ve bir de not vardı “Hoşça kal benim ilgili sevgilim” yazıyordu.

Eşyalarını da alıp gitmişti. Arkamdan iş çevirmiş, ansızın vedalaşmadan gitmişti . Uyandığımda ağladım. Bu rüya çok etkiledi beni. Yorumlarınız benim için değerli. Teşekkürler.

Rüyada ayrılık mesajı görmek tabiri

Seda merhaba, bir konuya odaklanan ve diğer olaylarla bu odağı açıklayan rüyalar en değerli rüyalardır. Buna karşılık sizin rüyanızın tek bir ana teması yok, birden fazla eşit ağırlıkta olay geçiyor ki bu durum rüyanın mesajının güçlü olmadığını gösteriyor, sizin bazı olaylar yüzünden kafa karışıklığı içinde olduğunuzu belirtiyor. Lütfen ilk önce rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını inceleyin. Dilerseniz poşet ve yemek terimlerinin de anlamını sitede bulabilirsiniz.

Rüyanın ikinci önemli unsuru kedinin size saldırmasıdır. Rüyada kedi görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada kedinin saldırması yakın gelecekte bazı tehlikeler hissettiğinizi simgelerken kedinin sizi tırmalaması paniğe kapılmadan hislerine kulak vermenin size yarar getireceğini, dikkatli olmanın her zaman iyi olacağını gösterir.

Rüyada yumurta görmek iyiye işarettir. Zenginliğe ve mutluluğa ayrıca evliliği işaret eder. Renginin beyaz olması yani rüyada beyaz yumurta görmek ise tüm bunların sonunun hayırlı olacağına, aydınlık bir geleceğe delalet eder. Rüyada mesaj görmek genellikle rüyayı gören kişinin yaşamında bir değişikliğe işaret eder. Ayrılık mesajı ise bu değişikliklere bir ayrılığın neden olduğunu ya da bir ayrılıktan sonra kişinin hayatında bazı yenilikler olacağına yorumlanır.

“Rüyada Ayrılık Mesajı Görmek” için 3 yanıt

Sevgiliden mesaj almak
Merhaba. Ben iki kisiye aşık olacak bir insana kalbimi verdim ve cok seviyorum. Ruyayi gormeden 4 gun once karar vermesi icin konusmamaya karar verdik ve su an eski sevgilisiyle beraber deneme asamasinda, ona bir sans daha vermesi gerektigini soyledi, ben cekildim koseme acımla. Ruyamda ondan iki tane mesaj aldim, mesajin arkasi cok renkli ve parliyordu
1 nci mesaj bana “bebegim onunla olmuyor, calismiyor” diyordu
2 nci mesaj bana “kendimi senin durumuna koyunca icine cekiliyorum” aslinda bire bir cevirilmasi “ben senin ayakabilarina kendimi koydugumda icine cekiliyorum”
Ruyayi merak etmek sebebim sudur ki ilk ruyayi gordugumde uyandim, 3 saat uyanik kaldim yattim uyudum ayni ruyayi bir daha gordum ayni mesaj. Lutfen anlamini yazarsaniz sevinirim.

Aynur merhaba, bu rüyalar sadece sizin kafanızın bu konu ile meşgul olduğunu anlatmaktadır. Bunlara birinci tür rüya denilmektedir ve kişinin kafasını meşgul eden bazı meselelerin rüyadaki yansımasını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir