Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Ayrılmak

Rüyada birinden ayrılmak neye işarettir?

Merhaba, eski erkek arkadaşımdan ayrılalı 1 sene oldu. O 24 ben 17 yaşındayım. Ayrıldım diye çok üzülmedim. Bu benim için çok iyi oldu. Ama nedense içim buruk. 3 kere ara ara rüyamda onunla ayrıldığımızı ve bana sırtı dönük olarak gördüm. Yorumlar mısınız lütfen. Şimdiden teşekkürler

Kimden: kupakızı
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:Bekar
Anahtar kelimeler: sevgili
Şu anki ruh haliniz: üzgün

Rüyada ayrıldığını görmek yorumu

Rüyada eski erkek arkadaşı görmüş olmanız daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler. Bakınız eski erkek arkadaş sayfası.

Rüyanızı eski sevgiliyi görmek olarak düşünürseniz eski sevgili sayfasını ziyaret ediniz.

Rüyada ayrılmak, ayrıldığını görmek, beklenmeyen sorunlara, problemlere ya da ayrılığa işaret eder

Rüyada sevgiliden ayrılmak,  aile yaşamında büyük bir değişikliğe işaret ederken aynı zamanda değer verdiğin insanların arasında düşmanlarının da olduğuna delalet edebilir, dikkatli olmak gerektiğini gösterir. Rüyada eşinden ayrılmak, eşinden ayrıldığını görmek, hayatınızda bir takım sorunlar başlayacak demektir.

“Rüyada Ayrılmak” için 2 yanıt

Kimden: kübrooo
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: sevgili

Şu anki ruh haliniz: üzgün

ben rüyamda sevgılımın benden ayrıldığnı gördüm oda aynı seyı görmüş, ben onu aldatarak ayrılıyomusum benım ruyamda ıse o sıkıldığından ayrılıyormus acaba neden??

Rüyada sevdiğiniz birinden ayrılmak, ayrıldığını görmek, aile yaşantınızda büyük bir değişikliğe, sevdiğiniz insanlar arasında düşmanlarınızın bulunduğuna, dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir