Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ayrılmak Üzere Olduğu Eşini Görmek

Rüyada ayrılmak üzere olduğu eşini görmek neye işaret eder?

Rüyamda ayrılmak üzere olduğum eşimle kendimi bir arada gördüm, hayırlara vesile olur inşallah. Büyük bir evdeyiz, ev bomboş, evin mutfagına giriyoruz, mutfakta benim eski set üstü ocagım var, eşim ocagı babasına vermek istiyor, bende kızıyorum “niye ocagımızı babana veriyorsun” diyorum, oda bana “bu ocak çok eskidi, biz mutfagımıza daha büyük daha güzel bir ocak alalım” diyor ve bana süpriz yapıp eve daha güzel daha yeni daha büyük bir ocak getiriyor.

Ben çok seviniyorum eşime sarılıyorum, eşimle beraber ocagı kurmaya çalışırken uyandım. Rabbim hayır etsin. Bu rüyanın yorumu benim için çok önemli, benim durumuma özel yorumlarsanız çok minnettar kalırım. İyi geceler ALLLAH razı olsun.

Rüyada ayrılmak üzere olduğu eşini görmek nasıl yorumlanır?

Öncelikle hakkınızda verdiğiniz detaylı bilgi için çok teşekkür ederim (bilgiler sitede yayınlanmamıştır). Rüyanızda iki önemli faktör bulunmaktadır; elini görmek ve set üstü ocak.

Rüyada eşini görmek, rüyada karısını veya kocasını görmek, ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir. Ancak şu anda ayrı yaşadığınız eşinizi ile bir büyük evde bir arada görmeniz, eşiniz ile bir araya gelip bu ihtilaf ve çözülmemiş sorunları çözmeniz gerektiğini ve çözeceğinizi simgelemektedir. Rüyanız o kadar muhteşem bir rüyadır ki, set üstü ocak ise bunları nasıl çözeceğiniz hakkında bilgi vermektedir.

Rüyada ocak görmek, başarıya ulaşmak için iyi bir plan, proje, hazırlık yapmanız gerektiğini simgeler. Lütfen rüyanızda ocak hakkında gelişen olayları göz önüne getirin.
* eşim ocagı babasına vermek istiyor,
* bende kızıyorum “niye ocagımızı babana veriyorsun” diyorum,
* oda bana “bu ocak çok eskidi, biz mutfagımıza daha büyük daha güzel bir ocak alalım” diyor
* bana süpriz yapıp eve daha güzel daha yeni daha büyük bir ocak getiriyor.
* Ben çok seviniyorum eşime sarılıyorum, eşimle beraber ocagı kurmaya çalışırken uyandım.

Bu olaylar, eşinizle birlikte, ortak düşünce ile eskimiş kimi şeyleri ( davranış, duygu, düşünce, alışkanlık, hayat görüşü vb) yenisi ile değiştirerek ( yeni davranışlar, yeni duygular, düşünceler, alışkanlıklar, hayat görüşü vb) çok mutlu olacağınız, sevineceğiniz şeylere kavuşacağınızı işaret etmektedir. Rüyanıza göre eşiniz ilerlemeyi isterken siz fren yapıyor görünüyorsunuz. Bir de siz tersini düşünün, siz ilk adımı atın, inanın eşiniz zaten bu yenilik için can atıyor.

“Rüyada Ayrılmak Üzere Olduğu Eşini Görmek” için 26 yanıt

Sizden Allah kat kat razi olsun, rüyamin bu kadar olumlu özellikler teşkil ettiğini inaninki anlayamadim. Ama size şu kadarını söyleyebilirim insan hayattaki olumsuz özelliklere kanaat getirir, gayret eder sadece rabbimden isteyip, canı gönülden dua eder ve en önemlisi kimseye kötülük etmezse mutlu olur diye düşünüyorum.
Unutmadigim tek şey sinav dünyasindayiz, dönüşümüz tekrar rabbibize olacak. İnşallah yorumunuz en güzel şekilde tecelli eder. Rabbim sizi de hem bu dünyada hem gerçek alemde sevdiklerinizle bahtiyar etsin inşallah. İyi günler.

rüyamda 4 aydır ayrı oldugum eşimi gördüm hic birsey olmamıs gibi konusuyorduk kaynımı gördüm ona diyorum 4 aydır beni aramadın neden diyorum oda ben karısmak istemedim diyor sonra yemek ısıtıyordum uyandım ne anlama geliyor lütfen acil cevap yazarmısınız

Hayırlı günler. Rüyamda ayrı yaşadığım eşimi (bayan) gördüm. Olay söyle cereyan etti. Ben bir yerde çalışıyorum ama işim yerleri temizlemek, sanki bir hava alanı gibi, o sırada eşim ünlü olmuş ve benim yanımdan geçiyor ve beni alçaltırmışçasına bir bakıyor. Bende şaşırıyorum, o sırada bir erkek daha var yanımda, o da bana “bırak takma kafana, unut gitsin” diyor, bende ona eşim ile en sevdiğimiz müziği koymasını rica ediyorum hatta yalvarıyorum oda yapıyor, o sırada eşim biraz yumuşuyor bana bakıyor ve bende konuşmaya çalışıyorum onunla, o sırada da uyandım. Umarım hayırlara vesile olur. Teşekkür ederim.

Eşimle ayrılmak üzeriyiz. 3 aydır ayrı yaşıyoruz, boşanma davası açıldı rüyamda, beni aldattığını gördüm, yakaladım onu ve benimle kötü konuşuyor, sana ne seni ilgilendirmez diye sözlerde bulunuyor.
Rüyamda bir evdeyiz, bir adam oturdu yere soruyor bize, bizde bir birimizi sucluyoruz. orada adamın sekreteri de onunla görüşüyor.kısacası aldattıgını gördüm.

Meliha selam, güzel ve sağlıklı bir yorum için rüyanızı rüya gönder sayfasından göndermelisiniz. Böyle gönderirseniz sadece genel bilgiler verilebilir. Rüyanızın iki ana unsuru var; birincisi ayrılmak üzere olduğun eşini görmek olup bu aranızda henüz çözülmemiş bazı meseleler olduğunu gösterir. İkinci önemli unsur ise onun aldattığını görmeniz olup bunun manası da eşinizle birlikte olduğunuz zamanlarda aile yaşamında yaptığınız (belki de yapmadığınız) bir şeylerden suçluluk duyduğunuzu, kendinizi bir nedenle suçlu hissettiğinizi simgelemektedir.

Günaydın rüyam hayırlara vesile olur inşallah.. Rüyamda 1 yıldır ayrı oldugum ve bana boşanma davası acmış olan ve mahkememız devam eden nıkahlı eşımle konusuyoruz ben bi inat ugruna babanın lafı yuzunden ne hale geldık bak dıyorum,bak bır cocugumuzda var onu babasız nasıl buyuteceksın hıçmi vıcdan azabı cekmıyorsun diyorum oda bana ayrılmamıza sebeb olan ic guveysi gitmemeyışımın tarıhını soyluyor 30 Mart dıyor aglaya aglaya tabı bnde aglıyorum aynı eşim gibi

Merhabalar bende eşimle ayrılma derecesindeyim. Hatta boşanma davası açıldı ve 3 yaşında bir oğlum var ve biz çok yanlız kalamadığımız için ayrılık derecesindeyiz. Bende rüyamda eşimi görüyorum annemlerin evinde salonda otururken benimle oynamaya öpmeye başlıyor annem içeri giriyor annemin yanında çekinmeden devam ediyor yapma odaya gidelim bu kadar istiyorsan diye, eşimde Hayır annemler yanlız kalmasın diye imalı bir cevap veriyo. Ne demek istiyorsun boşanmak mı istiyorsun diyorum Hayır öyle bir şey demiyorum diyor ve babam içeri giriyor. Selamun aleyküm deyip babamla selamladı oturuyorlar ben uyanıyorum sonra.

1 aydir ayri oldugum esimi cuma sabahi namaz kildim uyudum ruyama esimle sevistigimizi gordum hemen uyandim. not ben degil o ayrilmak istiyor, 3 yasinda kizim var, beni de kizimi da aramiyor “gornek istemiyorum” diyor.

Gördüğünüz rüya o kimseye karşı sevginizin devam ettiğini, ona karşı dahada şefkatli, yardımsever davranacağınızı göstermekte ve bazı güzel gelişmelere işaret etmektedir.

Bende uc aydır esimle ayrıyım, esimden dort aylık hamileyim, bunu bilmesine ragmen ayrılmakda ısrar ediyor, bosnama davası acmıs yakında durusmamız var, uc aydır sıklıkla aynı ruyayı goruyorum. Sanki hic birsey olamamıs gibi beraberiz, bana sarılıyor eskisi gibi gozlerimin icine bakıyor neden sıklıkla bu ruayayı gordumu analamıyorum, onu cok seviyorum ama beni hamile olarak terk ettigi icin birlikde olma konusunda guvenim kalmadı, o yuzden aklımdan boyle bile gecirmiyorum ama surekli sıklıkla bu ruyayı goruyorum, lutfen benim ruyamı da yorumlar mısınız?

Ben 1 aydır eşimle ayrıyız, dava açtık bekliyoruz. Rüyamda eşimin yanına Antalya ya 2 yaşındaki kızımı görmeye gidiyorum, ailesi evin çatısındaydı, üstü açıktı, aile hiç bir şey yokmuş gibi karşılıyordu beni, o esnada kızıma sarılıp özlem gideriyordum, kızımda “baba evimize gidelim” diyordu, bende “annene söyle gidelim kızım” diyordum. Eşim tepki vermiyordu bu sözüme. Kızımı alıp 15 gün bende kalsın dediğimde eşim “olmaz ben kızıma dayanamam” diyordu, bu esnada kayınvalidem de eşime “bırak izin ver babası sonuçta sen böyle yaparsan mahkemede zorluk çıkar” diyordu. Bende eşime “bak kızımız bile evini istiyor, sen nasıl evini özlemiyorsun” diyordum. Eşime “hadi kalk senide evimize götüreyim” dediğimde eşim acaba tekrar olurmuş tarzında biletler dediğinde bende “her şeyi olay yapmazsanız ve her şeyden mutluluk çıkarmayı bilirsen olmaz diye bir şey yok” diyordum. Allah rızası için rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Rüyamın tesirinde kaldım ne anlama geliyor diye.

Esimle 1.5 aydır ayriyiz, 2 aylikta bir çocuğumuz var. Rüyamda esimle tekrar evleniyoruz ve kızım da düğünde var. Gelinlik giymiyorum dugun yerine gidicez ama aksam namazi icin abdest sırası bekliyorum. O sirada bir akrabadan kizimi hazirlamasini istiyorum. Sonra eşim geliyor bizi almaya kapıda görüyorum o sirada uyandim. Acaba nasıl yorumlanır bu ruyam. Şimdiden Allah razi olsun.

Rüyamda ayrılmak üzere oldugum kocamı gördüm, arabada bir kadınla bende arabadayım, daha sonra eve gidiyoruz, ben aglayıp bagrıyorum oda umurunda degil, daha sonra bıcak alıp bogazını kesmeye calışıyorum ama kesmekten vaz geciyorum.

Rüyamda eşimle şuan zaten boşanma aşamasındayız, karşımda görüyorum onların evinin balkonunda oturup konuşuyoruz “yapma 6 senenin hatırı için” diyorum ve ağlıyorum, eşim hiç bir şey demiyor, ben ona “seni çok seviyorum” diyorum, lütfen bunun açıklamasını yapar mısınız?

Eşimle bazı sorunlardan dolayı ayrı yaşıyoruz, ikimizde aslına bakarsanız ayrıldık diyoruz ama sadece sözde!. Bügün sabah uyandım namaz kıldım kuran okudum ve uyudum, onunla ve ailesiyle dışarıdayız ama çok değişik bir yer sanki cami bahçesi gibi bir yer. O arkadaşıyla oturuyor sonra biz yanına gidiyoruz bana bağırıyor görümcem de firik pilavı ve bamya pişiriyor sonra diyorum dur onun içine salçasını koyayım ben, oda bana ben koydum merak etme diyor. Bu arada biz niyetliymişiz ve iftar yemeği hazırlıyoruz, ben diyorum geç kalıcak bu yemek iftara az kaldı. Sonra sofraya oturuyoruz, oda benim yanıma oturuyor, o yine surat yapıp konuşuyor, bende onu eğilip öpüyorum problemin ne sen ne istiyorsun diye sonra oda beni sarılıp bir kaç defa öpüyor, sonra arkadaşına sesleniyor “gel, ben hiç bir yanlış yaptım mı eşime” diye. Bu arada namaz kılarken ve kuran okurken çok ağladım allahım bana bir yol göster ve hayatımız düzelsin diye, sonrada bu rüyayı gördüm acaba ne anlama geliyor?

Merhaba, ben esimle 15 gundur ayriyim, kaynim yuzunden, bana bosanma davasi acti. Dun esimi ruyamda gordum ama yatmadan allahima cok yalvardim. Bir evin icindeyiz kaynanam, ben, kaynim, esim var, esim hic benimle konusmuyor, onlar konusuyor. Sonra ben cok agliyorum sonra esim geliyor ustunde takim elbise var, ben kosup sariliyorum ve esime “ben seni cok ozledim sensiz nefes alamadim” diyorum oda guluyor “oylemi” diyor, sonra uyandim. Lutfen aciklamasini yaparmisiniz, şimdiden tesekkur ederim.

Merhaba,15 gundur ayri yasadigim esimle ilk once barisiyoruz, sonra vazgeciyor, sonra birtane 3 katli bir ev var tamami pencere goruyorum ismini aykiriyorum cama tas atiyorum ama umrunda degil ve yuzu asikti size zahmet anlami nedir bu ruyanin

Rüyamda boşanmak üzere olduğum kocamı gördüm. belden yukarısını çıplak olarak gördüm. onu öyle görünce mutlu oluyorum. O da bana gülümsüyor. Benden vazgeçmediğini söylüyor. Tam ben mutlulukla ona yönelirken, alaysı bir tavırla sözlerinin yalan olduğunu söylüyor. Ben bu duruma çok üzülüyorum, yine kendimi aldatılmış hissediyorum. Rüyamı yorumlarsanın çok memnun olurum. Teşekkürler.

Değerli okurum, kişinin boşanmak üzere olduğu eşini görmesi çok sık karşılan bir rüyadır ve genel olarak güzel anların yansıması ifade eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise yaşamda sadece iyi anların olmadığını bilmek ve ona göre davranmak gerektiğini anlatmaktadır.

Hayırlı günler rüyamda şuan ayrı yaşadığım eşimi gördüm. Rüyamda eşimin bulunduğu eve gidiyorum(ev başka bir ev ama rüyamda oturduğumuz ev olarak görüyorum) ev eski bir ev eşimle orada yakinlasiyoruz.daha sonra dondurma yemek için dışarı çıkıyoruz.geldiğimiz yer dondurma fabrikalarının olduğu bir yermiş. Fakat görüntü yine kasvetli.eşim ordan dondurma alıyor verdiğimiz paranin karşılığından fazlasını veriyorlar. Benim elimde iki dondurma var ben dondurmayı yerken eşim çocuklara dondurma veriyor.ben elimdeki ikinci dondurmayı da yiyorum.babasının oturdugü masaya oturuyoruz.babasi bana soguk esimle kus oldugumuz icin.daha sonra irmak kenarında bir yere oturuyorum.eşim bu arada kayboluyor. Yanıma orda çalışan bir kız geliyor.kızin eşimle eskiden bir münasebeti varmış.ben kızı uyarıyorum.ordan eve geçiyorum babam annem ve kayinpederim berberiz.çatıya çıkıyoruz orda bir sürü eski ama yırtık değil deri mont var.deri montlara bakıyoruz biz annemle babamla kayinpederim çatıyı oradaki eski deri montlarla tamir ediyorlar.bu sırada annemle biz sarı afişlere yazılmış üstünde kuran yazılari buluyoruz annem okuyor evet kuran diyor. Bizde ordan kaldırıyoruz.evin duvarına asilir die düşünüyoruz.sonra ben çatıya bakmaya çıkıyorum oldu diyorlar daha bir şey olmaz diyorlar.bu arada bizimkilerden biri eşimi soruyor.bende dışarıya doğru bakıyorum eşim çocuklarla oyun oynuyor.yorumlarsaniz sevinirim

Ruyamda çok sevdiğim fakat uzlaşamadığımız boşanma davamız suren 6 aydır ayrı olduğum esim, elinde iyi bir yorganla kapıyı anahtarla açarak girdi. Ben, kızıma dönerek kapıyı açtığı anahtar sesi ile kapıya baktığımı ve cesaretine şasırdığımı düşündüğümü gördüm.Yorumlarsanız minnettar olurum.

Biz eşimle tartıştık annemlerdeyim 2 aydan fazla zamandır fakat onu bugün rüyamda gordum yanına gidiyorum beni umursamıyor ben de kapıyı kapatip çıkıyorum daha sonra peşimden geliyor konuşmak için oturuyoruz fakat konustugumuzu görmedim ruyami yorumlayabilir misiniz

Ruyamda ayrılmak üzere olduğum eşimi gördüm bizim eve dönmüştü ve bende oda birbirimizle hiç konusmuyoduk ben kızımı kucağıma almıştım seviyordum uyandım acil cvp ve yorum yaparsanız sevinirim

Selamunaleykum ben hollandadan bu arada ruyamda 2.5 aydir ayri oldugum ve bosanmak uzere oldgum karimi gordum turkiyedeki evde alkol asla kullanmam ama esim bana bira veriyor dibinde az var cam perdesi acik evin bende sisenin dibindeki yesil sise bu arada iciyorum ve cam acik rezil etti beni ya diyorum kimse bilmiyo içtiğimi diye falan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir