Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Aza Görmek

Rüyada aza seçimi görmek ne demek?

Rüyamda babam bir seçime girmiş muhtar azası olacakmış. Evde onun seçim sonucunu bekliyorduk. Ne hikmetse amcam da bizim evdeydi ve babamın sonucu bekliyordu (Amcamla babam gerçekte küs). Babam eve çok üzgün geldi, seçimi kaybetmişler aza seçilememiş. Amcam babamın omzuna kolunu atıp “boş ver be abi, biz kendi işimize bakalım, bak evde bir sürü eksik varmış, onları halledelim” diyor.

Sonra banyoda birtakım tamir işlerini birlikte hallettiler. Bu arada ev duman altı göz gözü görmüyor. Sonra bir baktım amcam bizim evin salonunda hamur açıyor. Oğlu da bizim evdeydi. Babam rüyamın anlamını merak etti, yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada aza seçimi görmek tabiri

Serpil merhaba, Rüyanda aza seçimi, amcayı görmek, banyo tamiri, amcanın hamur açtığını görmek gibi bir çok olay geçmekte. Ben ana teması olması sebebiyle aza konusun açıklayacağım. Dilersen diğer konuları sitede araştırabilirsin.

Rüyada aza görmek  rüyada aza görülmesi genel olarak görülen kişiyi tanıyıp tanımamak, görülen kişinin fiziksel durumu, ruhsal hali ve rüyadaki diğer olaylarla birlikte açıklanır. Bunlar yok ise o zaman rüya sahibinin sahip olduğu bir topluluğa ait olma, hayatta bir söz sahibi olmak isteğinin yansımasına yorulur. Tanık bir aza görmek iyidir ve bolluğa, berekete, rahmete ve şifaya işaret eder. Yabancı aza birini görmek rüya sahibinin bir takım hatalar yaptığını / yapacağını ve bunların onu sıkıntılı hallere sokacağını gösterir.

Rüyada aza olmak, bir yere üye olduğunu, aza olduğunu görmek gerçek yaşamınızda sosyal konularda oldukça atak ve girişken bir yapınız olduğunu ve bu yönünüzle çevreniz tarafında daima takdirle karşılandığını işlerinizin hep yolunda gideceğini simgeler. Rüyada aza seçimine girip seçimi kaybetmek ise reel hayatta bazı sorunlarla karşılaşmaya, bazı büyük sıkıntılarla karşılaşma ihtimali olduğuna, bir isyan içine girmeye, dert ve keder sahibi olmaya, harcanan çabaların boşa gidip maddi ve manevi kayba uğrayacağına, kötü söz ya da hakkında can sıkıcı dedikodu duyacağına tabir edilir.

Tanıdığı ve değer verdiği birinin aza seçimini kaybettiğini görmek aslında sizin hakkınızda bilgi verir ve uyanık hayatta sabretmek, inanmak, mücadele etmek, fedakarlık, ağırbaşlılık, olgunluk ve hayatı öğrenmek konularında almanız gereken mesafe olduğunu gösterir. Rüyada muhtar azası, komisyon üyesi, komite üyesi, kurul üyesi birini görmekte aynı manayı taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir