Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Azap Çektiğini Görmek

Rüyada azap çekmek neye işaret eder?

Merhaba dün gece gördüğüm kötü bir rüyanın etkisindeyim, lütfen bana cevap yazar mısınız? Rüyamda 4 – 5 kadının oturduğu bir yere giriyorum, kadınlar bembeyaz giyinmişler ve ben azap çekiyorum. O sırada bana ölüleri gösteriyorlar ve onlar, acısın diye ellerime vurmaya başlıyorlar, hafif hafif acı çekmeye başlıyorum. Sizce ben çok mu günah işliyorum? çünkü ben kötü olmak istemiyorum. Lütfen bana yazın ne yapmam lazım?

Rüyada azap çektiğini görmek yorumu

Değerli okurum, rüyanızın anlamı ilk göründüğü kadar kötü değil, bundan ders çıkarmak hakkınızda yararlı olabilir.

Rüyada azap çektiğini görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında aşamayacağını düşündüğü büyük bir üzüntülü durum, bir kayıp ya da bir dert sahibi olduğunu gösterir ancak bunun hiçte sandığı gibi aşılamaz olmadığını, kendini toplaması sayesinde bundan kurtulacağını simgeler. Azap çekerken o kadınların size ölüleri göstermeleri aslında hayatınızın dengelerini sağlam kurmanız gerektiğini hem bu dünya için yapmanız gereken sorumlulukları yerine getirip hem de öteki dünyayı ihmal etmemek gerektiğini temsil etmektedir. Rüyada acı çektiğini görmek ise sizin normal hayatta kontrolünüz dışında gelişen bir şeyin sizi oldukça olumsuz etkilediğini ifade etmektedir. Ayrıca bu rüya gerçek yaşamınızdaki vücudunuzda var olan bir gerçek acının yansıması da olabilir.

Sonuç olarak rüyanın tüm unsurları reel yaşamda sizin dışınızda gelişen, sizin kontrolünüz dışında oluşan olayların sizi ne kadar üzdüğünü, kedere sevk ettiğini göstermektedir. Bunu bilip, bunlara karşı hazırlıklı olup, dua ve sabır ile Allah!a sığınıp, ondan yardım dilemekle hepsini atlatabilirsiniz.

“Rüyada Azap Çektiğini Görmek” için bir yanıt

Selamunaleyküm rüyamda annem ölüyordu ve çok aglıyordum kendimi suçluyordum. Anneme azap çekiliyordu sonra çok acı çekmiyordu ama etrafta dolaşabiliyordu sadece ben görebiliyordum kimse göremiyordu yorumlarsanız çok dua ederim size şimdiden allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir