Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Azap Çekmek

Rüyada azap görmek neye delalet eder?

Annemi sürekli azap çekerken görüyorum, babamı da ölü olarak gördüm ama azap çekerken değil normal olarak. Annemi çok az gördüğüm için mi bunlardan etkileniyorum bilmiyorum ama Allah kimseye anne babama kardeş acısı vermesin.

Rüyada azap çekmek yorumu

Duygu merhaba, bu cevabı annenin sağ olduğunu kabul ederek yazıyorum. çünkü mesajında bu konu net değil.

Rüyada annenizi görmeniz hakkında açıklamayı anneyi rüyada görmek sayfasını inceleyin. Annenin azap çektiğini görmek onun dinen bir vazifeden borçlu olduğuna işaret edebilir.

Rüyanızda babanı ölü görmek hakkında geniş açıklama babanın öldüğünü rüyada görmek sayfasında bulunmaktadır.

Rüyada azap çekmek, azap çektiğini görmek gerçek yaşamınızda aşamayacağınızı düşündüğünüzü büyük bir üzüntü, bir kayıp veya bir dert sahibi olduğunuzu ancak bunun hiçte sandığınız gibi aşılamaz olmadığını, kendinizi toplamanız sayesinde bundan kurtulacağınızı simgeler

Rüyada birine / birilerine azap çektirmek, azap çektirdiğini görmek gerçek hayatınızda birilerine büyük bir kötülük yaptığınızı, büyük bir ah aldığınızı, kendinizi affettirmez iseniz bunun ağırlığını uzun süre taşıyacağınızı simgeler.

“Rüyada Azap Çekmek” için 2 yanıt

Benim daha once psikolojik sorunlarim vardi ve cok asi idim. İcimden hep “bu hastalik niye bana geldi” diyordum ve cok aci cektigimi dusunuyordum, neredeyse isyan edecektim. Hemen ardindan uykuya daldim ve bir muddet uyuduktan sonra kulagima cehennem sesleri, insanlarin azap sesleri geliyordu, sanki coğu kadindi yari uyanik yari baygindim. Kalkmak istedim kalkamadim sanki birisi beni tutuyordu kalkamiyordum bir turlu, cok korkmustum sonunda kendimi zorlayarak uyandim. bu isin hikmeti nedir hocam uyarici bir mesaj miydi isyan etmem icin, cunku ben oyle hissetmistim,yoksa farkli bir hikmetimi var. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci

Selam, zaten siz her şeyin farkındasınız ve bu rüya yoruma gerek bırakmayacak kadar açık ve net.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir