Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Azat Etmek

Rüyada birini veya bir şeyi azat etmek ne demektir?

Rüyamda annemin evine gidiyordum. Kapıya yaklaştığımda bir serçe kuşu kendiliğinden gelip koluma veya göğsüme kondu. Başta kaçmasını istemediğim için pek hareket etmedim ama sonradan hareket etsem de kaçmadığını gördüm. Göğsümün üzerinde çok rahat davrandı, temizlendi vs. hatta kanadını bile öptüm.

Bu sırada benim yaşlarımda biri de bizi izliyordu. Sonra kuşla beraber annemin evine yürüdüm, kapıyı çaldım. Annem kapıyı açtı ve ben kuşla beraber içeri girdiğimde onu yakalamak istediğimi anlayınca kaçtı. Fakat tekrar onu yakalayabildim ve evdeki boş bir kafese koydum. Çıkmak için uğraştı ama çıkamadı. Fakat daha sonra ben ona kıyamayıp azat ettim ve böylece uyandım.

Rüyada birini veya bir şeyi azat ettiğini görmek yorumu

Rüyada birini veya bir şeyi azat etmek, azat ettiğini görmek muradınızı kısa zamanda olacağını veya bir adağınız varsa en kısa sürede yerine getirmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada birinin borcunu azat etmek borçlarınızdan kısa sürede kurtulacağına delalet eder. Rüyada birisinin borçlarını azat ettiğini görmek rüyayı görmen kişinin yaşamınında her zaman bolluk ve bereket olacağına, hanesinde sağlık ve huzurun hiç eksilmeyeceğine, bayram yaşar gibi bir ömür süreceğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşamı süresince boyunca en güzel hayırları bulacağına, kısmetin en büyüğüne sahip olacağına, kötü insanlardan uzaklaşıp ve musibetlere bulaşmayacağına rivayet edilir.

Rüyada azat edilmek gerçek yaşamınızda size büyük bir yük olan bir şeyden kurtulacağınızı gösterir. Rüyasında azat edildiğini görmek rüyayı gören insanın, iş yaşamında veya özel hayatında hayal bile edemeyeceği seviyede güzel olaylar ile karşılaşacağına, bunun sayesinde çok büyük mutluluk yaşayacağına, işleri yoluna koyacağına, sorunları çözeceğine, yardıma ihtiyacı olan insanlara destek vereceğine, sevdiği insanları çevresine toplayacağına ve çok büyük bir mevkiye çıkacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir