Rüyada Azeri Kız Görmek

Rüyada Azeri kız görmek ne demektir?

Rüyamda taşlıklı bir yerde bayır yukarı hem koşup hem yürüyorum. Yukarıları çıkarken zenci insanlar vardı, hem bana engel oluşturuyorlar hemde gülümsüyorlardı. bende onlara gülümseyerek o engelleri geçiyordum. Bir Azeri kökenli kızla konuşmaya başladık sonrada beraber kantin gibi bir yere girdik, öyle acıkmışım ki hemen tost söyledim, kantinciye “mayonez” dedim bolca mayonez koydu, yanında da küçük tost verdi .

Kalabalık, eski arkadaşların olduğu masaya oturdum, bir sağımda bir solumda erkek vardı ama ben biraz utansam da onların yanında tostumu yiyordum. teşekkürler.

Kimden: sema
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: kantin, yabancı,  tost yediğini görmek
Şu anki ruh haliniz: normal

Rüyada Azeri kız görmek nasıl yorumlanır?

Sema merhaba. Rüyandaki unsurlar çok tutarlı, bu yüzden rüyanın mesajı güçlü görünmektedir.

Gördüğün rüya gerçek yaşamında önünde kimi zorluklar olduğunu ve bunları aşmak için çalıştığını simgelerken rüyada zenci görmüş olman sıkıntılardan kurtulmak, rahata ermek için daha fazla çalışmak, daha fazla gayret göstermek gerektiğini simgelemektedir. Rüyada tost yemek, tost yediğini görmek, Manevi inanç ve İnançsızlık arasındaki çatışmayı ifade eder.

“Rüyada Azeri Kız Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Ruyamda ailecek bir yere gidiyorduk arabayi da babam kullaniyordu,sonra babam hizli gitmeye basladi ve karsidan gecen arabaya carptik sonra araba ucurumdan yuvarlandi ama o sirada ben arabanin disindaydim arabayi yuvarlanirken izliyordum anlami ne ola bilir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir