Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Tehlikeli Dalgalar Görmek

Rüyada tehlikeli dalgalar görmek nedir?

Rüyada tehlikeli dalgalar görmek
Rüyada tehlikeli dalgalar görmek

Merhaba. Önemli bir hizmette bulunduğunuz için teşekkür ederim. Rüyamda tehlikeli dalgalarla boğuşuyorum, dalgalar her ne hikmetse bana zarar veremiyor, derken bir bayır çıktım ve kendimi gökte bir tahtanın üzerinde buluyorum, karşıda bir karlı tepede bir ak sakallı dede namaza kılmak için hazırlık yapıyordu. Gökten bir ip aşağıya sahile inmiş, aşağıya bakıyorum, çok yüksek. O ipten yukarı doğru tırmanmaya çalışanları görüyorum, sol tarafıma baktığımda sarışın bir kız vardı, işte böyle bir rüya.

Rüyada tehlikeli dalgalar tabiri

Rüyanızda gördüğünüz zorlu dalgalar gerçek hayatta başarıyı elde etmek için pek çok zorluğu aşmanız gerektiğini ifade etmektedir. Bekar bir insan için; güzel bir aşka işarettir. Dalgalarla boğuştuğunu görmek karşısına çıkan fırsatı değerlendirip yükseleceği anlamına gelir. Rüyada göğe çıkmak ise yükselmek, gelişmek, hedefe ulaşmak anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tehlikeli Dalgalar Görmek” için bir yanıt

Rüyamda biri var yanımda ama tanımıyorum. Kumsalda dururken yanımdaki bana bak şimdi dalgaya diyor bir bakıyorum dalga o kadar yüksek ki karşı dağa vuruyor, ben kafamı yukarı kaldırıyorum yanımdaki sana bir damla su bile gelmeyecek diyor gerçekten dalga üstümden geçiyor ama bana bir damla su gelmiyor, çok etkilendim her şey çok gerçekti bu ne demek bana bilen birisi yorum yapabilir mi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir