Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Azılı Birini Görmek

Rüyada azılı birini görmek neye çıkar?

Rüyamda azılı bir insan aranıyor ve onu ölü buluyorlar, bu insan yabancı, aklımda kaldığı kadarıyla. Ve bu insanı defnetmek için hemen orada mezarlığa gitmeden direk defnetmek istiyorlar ve mezar kazıyorlar, yer zor kazılıyor, çünkü taşlı olduğu için ama sonunda kazıyorlar mezarı o yere mezarlık değil, mezar kazanı da tanıyorum inşaat işçisi galiba.

Ben evimi yaptırmayı planlıyorum bununla bir ilgisi var mı acaba, çünkü çok sayıda bunlara benzer rüya görüyorum son zamanlarda.

Rüyada azılı birini görmek yorumu

Hasan merhaba,

Rüyanız, gerçek yaşamınızda iç dünyanızda bazı sıkıntılar yaşadığınızı ifade etmektedir. Sizin de yazdığınız gibi iç dünyanızı, manevi hayatınızı olumsuz etkileyen faktörü bulup, ona göre davranmalısınız.

Rüyada azgın, azmış birini görmek çevrenizde çok kötü birileri olduğunu, onların belasına bulaşmamanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada azılı, azıtmış, azmış, dehşet verici, gözünü kan bürümüş, korkulacak, korkunç, kudurgan, tehlikeli, azgın olduğunu görmek gerçek yaşamınızda kendinizi kontrol etme konusunda büyük sıkıntılar çektiğinizi, bazen kendinizi kaybetme derecesinde durumlara düştüğünüzü, derhal bunlara bir son vermek ve başınızı belaya sokmaktan kurtulmak için çareler bulmanız gerektiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir