Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Azil Olmak

Rüyada görevinden azledildiğini görmek ne demek?

Bu gün rüyamda çok can sıkıcı şeyler gördüm, yardımcı olur musunuz lütfen?

Rüyada telefonuma bakıyorum ve bir mesaj gelmiş, mesajda “Görülen lüzum üzerine görevinizden azledildiniz” yazıyordu ve 23 Aralık 2014 tarihi yazıyordu? Sizce bu ne demek? 23 Aralık 2014 te işten mi çıkarılacağım? Teşekkür ederim. 29 Kadın Bekar Memur.

Rüyada azledilmek tabiri

Dilek merhaba, kesinlikle korkulacak, endişe edilecek bir şey yok. Çünkü rüyada azil görmek, azil etmek veya azil olmak eylemlerine göre farklı anlamlar taşımaktadır.

Rüyada azil olmak, bu hoş bir olmayıp genel anlamda hayal kırıklığı ve üzüntü yaşamaya, sağlık sorunuyla karşılaşmaya, maddi ve / veya manevi zararlar yaşayarak üzülmeye işarettir. Rüyada azil olduğunu veya görevden uzaklaştırıldığını görmek mal, mülk veya kazancınızda kayba, memur ise iseniz tayinine işaret eder.

Rüyada birini azil etmek, gerçek yaşamınızda başkalarının etkisinde fazla kaldığınızı tabiri caiz ise hemen gaza geldiğinizi, olayları anlamadan hemen karar verdiğinizi simgeler. Rüyada birisini azil ettiğini, azlettiğini görmek gerçek yaşamında kendini üzmüş, kırmış ya da zarara uğratmış birini affetmek ve yaşanan üzüntüleri unutmak manası da taşıyabilir.

Rüyada azledilen birini görmek özel yaşamınıza dikkat etmeniz, sorunları büyümeden çözmeniz gerektiğini ifade eder. Bu rüya aynı zamanda Allah korkusundan uzaklaşmamak, Hakkın yolundan gitmek gerektiğini, bu sayede gerçek huzuru bulup mutlu ve başarılı olacağını hatırlatır.

Rüyada tanıdığı birinin işten uzaklaştırıldığını görmek düşmanlarınız ve sizi çekemeyenler tarafından arkanızdan bazı işler çevrildiğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir