Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Azize Görmek

Rüyada azize görmek neye çıkar?

Rüyamda rahmetli kayınpederimi gördüm, yeşillik bir yerde bir su kenarında oturuyor, yanına gidip “baba bir şey ister misin” diyorum, o da “yok kızım, gel yanıma otur, birazdan bir azize sana bir hediye getirecek” dedi. Oturdum, suya bakarken içimden “ne kadar berrak, güzel su” diye geçiriyordum ki kayın pederimin sesiyle daldığım hülyadan uyandım “hah geldi” dedi, işaret ettiği tarafa baktığımda bir kadının kucağında bir bebek ile geldiğini gördüm, kayınbabam “bu kız bebek senin, ona iyi bak” dedi, uyanmışım, uynaınca rüya olduğunu anladım rüyadaki sevincim yarım kaldı. Kocamla bebek sahibi olmayı çok istiyoruz, bu bir işaret mi?

Rüyada azize görmek yorumu

Sevgili Dilek, ölmüş birini iyi, yakışıklı, güzel, sağlıklı görmek ya onun cennetinin mekan olduğuna ya da iyi bir haber alamaya yorulur ki senin rüyan sanki çok sevineceğin bir haber alacağına işaret etmekte.

Rüyada azize  görmek şefkat, fiziksel ve ruhsal iyileşme anlamlarını simgeler, şefkat ihtiyacınızı, fiziksel ve ruhsal, zihinsel, iyileşmeyi temsil eder. Rüyada azizeler aynı zamanda rüya sahibi kişinin ticaret hayatında çok başarılı olacağını gösterir ve kişinin kazanç getirmesi amacıyla girdiği tüm işlerin beklediği gibi yürüyeceğini, kendinin sonuçtan memnun olacağını ve rakiplerini hayal kırıklığına itecek kadar önemli işlere imza atacağını gösterir.

Rüyadaki kız bebek ise şu anda bir takım sıkıntılar çektiğini temsil ederken aynı zamanda bunların ona ereceğine, hayallerine kavuşacağına delalet etmektedir.

Azize nedir?

Azize Hristiyanlıkta kutsal kadın kişiye verilen isimdir. Ermiş kadın anlamında kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir