Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Azrail (a.s) İle Konuşmak

Rüyada Azrail (a.s) ile konuşmak neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda azrail (AS)mı gördüm odamın kapısının eşiğindeydi bana seslendi, tam olarak hatırlamıyorum ama şundan eminim “canını almaya geldim” dedi. Diğer Tabirlere baktım ve söyle buyuruyor (-Rüyada Azrail(a.s.)’i görmek, ailesinden ayrılmaya, kıtlık olmasına, ziraat ve meyvelerde görülen afetlere delalettir). Sizce ben kötü biri miyim anlam veremedim ve daha öncesi de rüyamda bir türbe gördüm beni yanına çağırıyordu. Bunlar ne anlama geliyor söyler misiniz teşekkürler. Gönderen Ahmet.

Rüyada Azrail (a.s) ile konuşmak neye yorulur?

Ahmet Merhaba, Başkalarının ne dediğine bakmayın, bize güvenin.

Rüyada Azrail’i görmek manevi bakımdan iç huzuru bulduğunuzu ifade ederken, ölüm meleği görmenin derin anlamı mutlu ve sağlıklı bir yaşamın sizi beklediğini simgeler. Azraille görüşmek, azrail ile karşılaşmak Hastalıktan kalkınmak, iyi sağlıklı olmaya yorumlanır.

Rüyada türbe görmek içinizdeki gizli ve derinlerde gömülü duyguların yaşamınızı nasıl etkilediğini ifade eder. Türbede Azraille karşılaşmak ise; içinizdeki bastırılmış gizli duygularını ile yüzleşerek iç huzura kavuşma yolunda ilerlediğinizi göstermektedir. Rüyanın unsurları: Azrail, türbe, azraille konuşmak

“Rüyada Azrail (a.s) İle Konuşmak” için 5 yanıt

Rüyada Azrail’den kaçmak ne demektir
Rüyamda Azrail’den kaçtığımı gördüm. Rüyamda Azrail’’in beni ve arkadaşımı atın üzerinde kovaladığını gördüm. ikimizde bir evin odasına girip kaçıp Azrail’den kurtulduk.
Kimden: siyah beyaz
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: korkulu
Anahtar kelimeler: azrail, kaçmak

Rüyanızda Azrail’den kaçmanız, reel hayatta tamamlayamadığınız, yarım kalmış bazı işleriniz olduğunu, kafanızın bu iş ile yoğun bir şekilde meşgul olduğunu simgeler.

Rüyada Azrail As gördüğünü zannetmek neye işarettir?
Rüyamda Azraili gördüğümü sanıp şahadet getirdim fakat biraz zaman sonra anladım ki gördüğüm Azrail değil bir insanmış, o kandırıyomus bizi. Babama da şikayette bulunuyordum bu olaylar içinde, babam korusun diye beni.Bunun manası nedir? Ruh hali şaşkınlık, 23, Erkek, Bekar, Öğrenci

Emrah selam.
Rüyada Azrail’i görmek  rüya sahibi insanın manevi bakımdan iç huzuru bulduğunu ifade ederken aynı zamanda mutlu ve sağlıklı bir yaşamın onu beklediğini simgeler. Azrail’den korkmak ise  mutlu ve huzurlu bir yaşam için içinizdeki endişelerden kurtulmak gerektiğini anlatır.
Rüyada kelime-i şehadet getirdiğini görmek çok hayırlı rüyalardan biri olup, rüyayı gören kişinin dünya ve ahiret yaşamında hayra ermesine işaret eder, aynı zamanda inancında güçlenmeye, iman tazelemeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder.
Ancak sonradan anlıyorsunuz ki gördüğünüz Azrail As değil bir insanmış. Bu durum siizn gerçek hayatınızda manevi huzuru bulmak istediğinizi, bunun için bir şeyler yapmaya başladığınızı ancak bir şeyleri eksik ya da yanlış yaptığınızı ifade etmektedir

Rüyamda azrail as insan kiliğinda bizim eve geliyordu yanina gittim sarildimm birlikte oturduk ve ona dedimki sen çok tatlisin insanlarin dediği gibi değilsin.Sonra ona diğer meleklerin niye gelmediğini soruyordum oda melekleri çagiriyordu ama neden gelmediklerini hatirlamiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir