Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Azrail İle Asansöre Binmek

Rüyada Azrail ile asansöre binmek neye işaret eder?

İlk önce bir belediye başkanı gördüm onun yanına gittim beni umursamamazliktan geldi başkanın yaninda da okuldan bir arkadasim vardi kim oldugunu cozemedim ama, o arkadas samimi oldugum kisilerden değildi,daha sonra başkan beni umursamadi biraz zaman gecti bir sey dedim ona sonra başka rüyaya geçtim.

Ruyada evden disari cikiyordum ama ev su an oturdugumuz ev degil baska bir ev. Disari ciktim sonra bir sey oldu iceri girdim girerken asansorle cikacaktim bir adami gordum zaten geceydi irkildim korktum biraz adami gorunce daha sonra icimden hep La İlahe İllallah diyordum gercek hayatta da cok zikir eden biriyim yani ben oyle dusunuyorum, daha sonra asansore bindik icimden devamli La İlahe İllallah diyordum baska zikirlerde yapiyordum sanirim ama seziyordum oldugumu, adamda yasliydi ama cirkindi yuzu, guzel degildi ben 7. Kata bastim oda sanirim 8. Kata basti cikarken nasilsin diye sordu ben cok korkuyordum “Allah’a sukur hamdolsun iyiyim” gibi bir sey soyledim, “ne guzel Allah’a sukrediyorsun” dedi, bende “sukretmeden bir sey olmaz” gibi bir cumle kullandim.

Daha sonra asansorde katlari gosteren yere baktim 7. Kati gecmis gidiyor 10.12, Yanina gittim cok korkuyordum “öldüm mü? sen Azrail misin” diye sordum ama oyle cok korkuyordum ki hala etkisi var. Sen azrail misin diye sordum, soylemem/bilemem/bilmem ifadelerinden birini kullandi ve ekledi “ben can alirim cani oradan oraya tasirim” gibi bir ifade tam hatirlamiyorum, daha sonra bunu dusunemeden asansor diger ucuna gittim o kisi mi bilmiyorum biri bana roket atti (asansorde buyuk bu arada 5mx5m olabilir) roket attigi sirada diger taraftaydim, sanirim basimin yaninda masa vardi onun altina egildim, yanimdada 2-3 kisi vardi ama hatirlamiyorum, gormedim sanirim kim olduklarini, sonra badimin yanindan gecti siyirdi br masaya carpti, patlama olmadi ben uyandim.

Ruyam bu kadar ama uzuldugum bir nokta var bunu suan dusunuyorum azrail bana sanirim emin degilim ondanda ama Allah’a sukur hamdolsun deyince sanirim gulumsemisti bende o yuzden biraz rahatlamistim ama o gulumseme aniden ciddiyete donmustu korkum 2 katina cikmisti hala icim urperiyor uyuyamiyorum, son olarak icimde kaldi da azraildi sanirim o kisi normalde cennetliklere yuzu guzel gozukur korkmamadi icin bende yuzu kotuydu yasla korkutucu bir yuzu vardi, simdiden cok tesekkur ederin Rabbim Cumlemizden Razi Olur İnsAllah. matematik bilgini, 17, Bekar, Öğrenci saat 4.30 da uyandim cok korkuyorum endiseliyim uyuyamiyorum.

Rüyada Azrail ile asansöre binmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda size rehberlik edecek daha yüksek bir kaynağa gereksinim duyduğunuzu gösterirken hayal ettiğiniz kimi şeylere kavuşma için önce başlamak gerektiğini temsil eder, bir şeyi ya da işi başarabilmek, tamamlamak için başlamak gerekir. gelecekte iş hayatında yükselecek, bol miktarda para kazanacaksınız şeklinde yorumlanır. Ancak iç huzuru bulduğunuzda mutlu ve sağlıklı bir yaşamın sizi beklediğini simgelemektedir.

“Rüyada Azrail İle Asansöre Binmek” için 2 yanıt

Rüyada azraili görmek
Merhaba eşim rüyasında kapıda bembeyaz giyinmiş olan iki kişi ve Azrail’i de beyazlar içinde çok uzun boylu esmer olarak ve ona bakarken görmüş. Bunu yorumlarsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Rüyada Azraili, ölüm meleği görmek rüyanın derin anlamı, manevi bakımdan iç huzuru bulduğunuzu ifade ederken mutlu ve sağlıklı bir yaşamın sizi beklediğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir