Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Azrail İle Konuşmak

Rüyada Azrail ile konuşmak neye delalet eder?

Rüyamda Azrail arkamdaydı ve çok uzundu, normal giyimli yaşlı bir erkekti, bana 4 yıl sonra öleceğimi söyledi, peşinden gittim, tekrar sordum “sen benim ölüm tarihimi biliyor musun” dedim, “evet” dedi, “az önce söylediğin gibi 4 yıl mı var” dedim, “evet” dedi. Aklıma çocuklarım geldi ağlamaya başladım, aklıma gelen diğer şey ise “benim çok namaz borcum var, dört yılda yetişir mi” diye düşündüm, rüyamdan çok etkilendim, ne anlama geliyor? asli tarafından 01.06.2013 / 10:34 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada Azrail’le konuşmak yorumu

Aslı selam, gördüğün rüya hemen hemen tüm insanlar için alınacak derslerle dolu bir mesaj var; yarın ölecekmiş gibi ahirete hazır ol, hiç ölmeyecekmiş gibi bu dünya için çalış. Bu bilgiyi hiç akıldan çıkarmamak belki de kişinin iyi bir insan olmasının temel anahtarı.

Rüyada Azrail meleği görmek rüyayı gören kişinin manevi bakımdan iç huzuru bulduğunu ifade ederken, bu rüyanın derin anlamı ise mutlu ve sağlıklı bir yaşamın onu beklediğini ifade eder. Rüyada Azrail ile konuştuğunu görmek gerçek hayatınızda üzerinizde taşıdığınız ölüm korkusundan kurtulmak, yaşam ile ahiret ya da hayatın maddi ve manevi tarafları arasında daha iyi bir denge kurmak gerektiğini belirtir. Bakınız rüyada Azrail AS görmek sayfası.

“Rüyada Azrail İle Konuşmak” için 3 yanıt

Rüyada eşim ve ben oturuyoruz, kapı çalıyor, ben kapıyı açıyorum, beyaz giyinmiş azrail aleyhisselamı geliyor ve ben aynı yere oturuyorum, içeri girip karşı odaya gidiyor, boyu çok uzun ve gözleri kırmızı sert duruyor.

Haydar merhaba, Rüyada Azrail A.S ı görmek manevi bakımdan iç huzuru bulduğunuzu ifade ederken, bu rüyanın derin anlamı mutlu ve sağlıklı bir yaşamın sizi beklediğini simgeler.

Merhaba rüyamda eşimle birlikte otururken eşimin arkasında azraili görüyorum birden irkikiyorum ve kelime-ı şahadet getiriyorum eşime hakkını helal et diyorum evlatlarım sana emanet ediyorum azrail beni yere yatırıyor ve canımı alıyor yanımıza azrailin çocukları olduğunu söyleyen erkek çocuklar geliyor hepsi birlikte bana pembe gül veriyorlar hic canım acimadan ruhumu teslim ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir