Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Azrail Rüyama Girdi

Azrail rüyama girdi bu ne demek?

Salondayım, Kendimi izliyorum, Kızım, 7 yıl Sevdiğim kadın ve onun küçük yeğeni. İyi vakit geçiriyoruz, kızım sağımda sandalyede bilgisayar başında, ben uzun koltuğun ucunda, sevdiğim kadın karşımda, yeğen kucağında, yeğeni eğlendiriyorum. İkisi de bana bakıyor, birden sol omzuma doğru bakıp çığlık atıyorlar, o korku dolu bakışlar hala yaşanmışcasına yanımda her an. Sol omzuma bakıyorum korku ve şaşkınlıkla, şeffaf zayıf ama büyük bir el sonra yüzü geliyor ardından.

Sesim kesiliyor, beni arkamdan kavrayıp yukarı doğru alıyor, çığlık atıyorum ama sesim çıkmıyor, ellerimi uzatıyorum sevdiklerime ama çaresiz herkes. 5 saniye sürmüyor tüm bu olanlar. Net olarak hatırladığım saat ve tarih, Azrail beni tutup götürürken sevdiğim kadına son görüntümde saati gösteriyorum 00:00 ve tarih ayın 19. günü.

Bu rüyadan 2 ay sonra 7 yıllık ilişkim bitti, iş konusunda büyük sıkıntılar yaşadım. Hayatımı, sevdiğimi geri almaya çalışsam da, çırpınsam da hiç bir şey eskisi gibi olmuyor. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler. Rüya temaları : Kızım, Sevdiğim kadın, küçük yeğen, sandalye, bilgisayar, Sol omuz, şeffaf el, zayıf bir el, çığlık atmak, 00:00, ayın on dokuzu.

Azrail’i rüyada görmek nasıl yorumlanır?

Öncelikle başınıza gelenler için üzüntülerimizi bildirmek istiyorum. Ancak sakin kafayla olayları analiz ettiğinizde yaşadığınız olayların hepsinin bir sebebi olduğunu ve gördüğünüz rüya ile hiçbir ilgisi olmadığını, olamayacağını anlayacaksınız. Rüyalar insanın iç dünyasının uykuda apaçık – sansürsüz ortaya çıkması, yansımasıdır. Yaşadığınız sıkıntıların rüyayı gördüğünüz daha o zamandan bir başlangıcı varmış.

Rüyada Azrail rüya açıklaması  Azrail rüya tabiri sayfasındadır ve göreceğiniz gibi iyi anlamlar taşır. Ancak halk arasında Azrail ölümü çağrıştırdığı için sizde sorunlarınızla yüzleşmek yerine rüyanızda Azrail’i görmeniz nedeniyle bunların başınıza geldiğini düşünme kolaylığına kaçıyorsunuz.

Yaşamınızda mutluluk ve başarılar dilerim. İnşallah en kısa sürede mutlu günlerinize kavuşursunuz. İsteyin, inanın ve mücadele edin.

“Rüyada Azrail Rüyama Girdi” için 5 yanıt

Rüyada Azrailin çiçek getirdiğini görmek neye işarettir
Rüyamda Azrailin yanıma gelerek bana bir buket çiçek getirdiğini görüyorum ve pekte ilgilenmiyorum. Bunu yorumlarsanız sevinirim.
Teşekkür ederim. Nalan

Nalan selam
Rüyanız kesinlikle ilk bakıldığında ki gibi korkutucu değildir. Çünkü Azrail denilince akla hemen ölüm gelmektedir.
Gördüğünü rüya, manevi bakımdan iç huzuru bulduğunuzu, mutlu ve sağlıklı bir yaşamın sizi beklediğini simgelerken yakında güzel bir gelişmenin sizi beklediğini işaret etmektedir.

Rüyada Azrail’in geldiğini görmek neye delalettir
Gündüz uyanip tekrar uyudum , ruyamda bilmedigim bir evin icindeydim ama orasi bizim evimizmis. Bir oda vardi icerde bir kisi vardi icerdeki kisiye kotu seyler musallat olmustu odaya girdiginde duvarlar karariyordu. Anneme sesleniyordum anne diye odadan cikiyordum kapiyi kapatip odadan çıktığımda annem bir koltukta uyuyordu hamile bir ablam var oda yerde uyandirmaya calisiyordum uyanmiyorlardi annem gozlerini acti bi ara gozlerinin rengi degismisti sonra onlarinda icine bir sey girdigini anlayip ellerini tutup annemle ablamin basinda bagira bagira ezan okudugumu dua okudugumu gordum, sonrasinda telefonuma bir mesaj geliyor mesaji acinca cemberin icinden çık yazisini goruyorum ruyamda etrafta cember ariyorum sonra oldugum yerde halida bi cember goruyorum. Cemberden cikiyorum arkami donup yuruyorum , o kararan odadan azrail çıkıyor donup ona bakiyorum oda bana bakiyor kafasini cevirip ama cok ifadesiz gozlerle simsiyah ortuler icinde uzun ve zayif , sonra kafasini annemle ablama ceviriyor hamile ablamin ustune örtüsünü uzattigini goruyorum kosarak evin kapısından disari çıkıyorum ruya bitiyor. Rüyada Azrail’i görmek neye çıkar?
Kimden: yprk
Cinsiyetiniz: kız
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: huzursuz
Anahtar kelimeler: cin aile azrail.

Gördüğün rüya iç dünyanda bazı fırtınalar yaşadığını, iç huzura kavuşmak istediğini ancak bunun için yanlış yöntem seçtiğini ve sonuca ulaşamayıp adeta bir daire çizdiğini, hedefe ulaşamayıp hep aynı noktaya geldiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir