Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Azrail’i görmek

Rüyada Azrail’i görmek ne demektir

Ben 20 yaşımda bir üniversite öğrencisiyim aynı zamanda bir engelli bakım merkezinde hemşirelik yapmaktayım. Rüyamda bir trafik kazası geçiriyorum ve hastaneye kaldırılıyorum, çok acı çekiyorum ama doktor benimle ilgilenmiyor, bir kaç yerimde kırıklar falan da varmış, tüm sevdiklerim, ailem, arkadaşlarım, herkes benim odamın dışında ama ben odada sadece bir kızla oturuyorum ve kız “aa Azrail geldi” diyor.

Ben Azrail (a.s) ‘ma ilk baktığımda çok sinirli bir yüz görüyorum ve yüzü sinirli olduğu için çok korkuyorum, ağlamaya başlıyorum, bu sefer Azrail as çok yakışıklı bir delikanlıya dönüşüyor ve gülümsemeye başlıyor, “bu dünyada çok fazla durdun, gitme zamanı” diyor, o yanımdaki kızda “gidiyor musunuz, hadi güle güle” diyor ve bir anda biri bana “uyan” diyor, uyandığımda ise hani kefene sarılırken eller göğüste çapraz şekilde birleştirilir ya o şekilde uyanıyorum ve hareket edemiyorum, çünkü bacaklarımda bir şey bağlı gibiydi ancak bir iki dakika sonra hareket edebildim. Bu rüyanın açıklaması nedir. Rüyanın unsurları: trafik kazası, hastanede yattığını, öldüğünü, Azrail’in geldiğini, Azrail ile konuşmak.

Rüyada Azrail’i görmek yorumu

Merhaba, rüyanız ilk bakıldığının aksine hakkınızda hayırlı mesajlar vermektedir.

Rüyada trafik kazası , araba kazası, otomobil kazası, araç kazası görmek günlük yaşamdakinin tersine, sanıldığı kadar ürkütücü değildir. Kazada kan görmemek, kan çıkmaması şartıyla rüyada trafik kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir. Rüyada trafik kazası geçirip yaralandığını görmek ummadığınız bir dostunuzdan zarar göreceğinize işarettir.

Hastaneye yatmak, hastanede yatmak , hastanede tedavi görmek, hayatın günlük akışında biraz geride durmak, ön saflarda koşmamak, aşırı yük almamak gerektiğini, aksi halde bu yüklerin sizi aşırı yoracağını simgeler.

Rüyada Azrail’i görmek , ölüm meleği görmek rüyanın derin anlamı, manevi bakımdan iç huzuru bulduğunuzu ifade ederken mutlu ve sağlıklı bir yaşamın sizi beklediğini simgeler. Rüyada Azrail’den korkmak, Azrail’den korktuğunu görmek mutlu ve huzurlu bir yaşam için içinizdeki endişelerden kurtulmanız gerektiğini simgeler. Azrail’le görüşmek, Azrail ile karşılaşmak Hastalıktan kalkınmak, iyi sağlıklı olmaya yorumlanır.

Rüyada ölü görmek ölüm, ölmek, öldüğünü görmek, ölmüş birini, birinin ölümünü görmek olayları çok derin konulardır ve bu rüyaların çözümlemesi sizin duygusal içeriğinize bağlıdır. Ölüm görmek, ölmek, öldüğünü görmek, korkunç bir ölüm duygusuyla uyanmak, özellikle kimi çok hassas kişilerde birinin ölümünü hissetmek olabileceği gibi yaşlı kişiler için ölüme hazırlık, ölümü tanıma denemesi olabilir. Öte yandan üzerinizde kötü etkisi bırakmayan bir ölüm rüyası, ölmüş birini görmek gerçek yaşamdaki kimi endişeleri simgeleyebilir ya da bir kurtarma, yeniden doğuş veya bir şeylere yeniden başlamayı temsil edebilir.

“Rüyada Azrail’i görmek” için 5 yanıt

Ben rüyamda bir hırsız gördüm ve birde ortağı vardı, bir şey çalmayı planlıyorlardı, ıpad 3 gibi bir şey. Bu sırada Azrail geldi benim canımı almaya, hırsızlığa çok üzüldüğümü gördü benim yerime hırsızların canını aldı.
Sizden rica ediyorum bu neye işaret ediyorsa lütfen beni detaylı olarak bilgilendirir misiniz

Ben rüyada Azrailin bana kızıp saldırmasını gördüm. Bir de azrail benim gölgeme saldırıyordu. bunun ne anlama geldiğini öğrenebilir miyim.

Rüyamda bir akrabam ölmüş başına toplanmıştık yanındaki yatan bebeğin öleceğini söylüyordu.Fakat o kişi öldüğü için bu konuşanın azrail olduğunu söylüyolardı çevredekiler.Yani konuşan azraildi ve sonra bebeğin nefesi kesilmeye başladı ve birden uyandım.İki gündür bu tür ölüm rüyaları görüyorum ve artık korkmaya başladım

Rüyamda azrail (a.s) gördüm ama çocuk kılığına girmişti, benim telefonumu aradı ve bana “allahın adıyla kare seklinde mermere git” dedi, ondan sonra gerisini hatırlamıyorum, sonra gittiğimde merdivende bir çocuk kılığında oturuyordu elinde de kitap vardı onu okuyum bana bir şeyler diyordu, sonradan bana baktı ve ayağa kalktı üstüme doğru geliyordu bir baktım birden eve girdi onunla selamlaştık o kadar.

Rüyamda Azrail üzerime geliyordu canıma almaya bende uykundan o sırada kalkıyordum bu ne demek oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir