Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Azrail’in Geldiğini Görmek

Rüyada Azrail’in geldiğini görmek ne demektir?

Rüyamda kız kardeşim ve halam ölmek üzereler, herkes başlarında ağlıyor. Sonra herkes çıkıyor ve biz üçümüz kalıyoruz, halam birden ürküyor “Azrail geldi” diyor ve korkuyla can veriyor ve biz kardeşimle çığlık atıyoruz ve çığlıkla uyanıyorum.

Bu rüyanın açıklaması ne demektir. Teşekkür ederim. kezban, 16 Şubat 2012. İpuçları can vermek, çığlık atmak, azrail rüya tabiri.

Rüyada Azrail’in geldiğini görmek yorumu

Merhaba, rüyanız, halanızın iç huzura ermiş, manevi doyuma ulaşmış bulunduğunu, önünde sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın olduğunu işaret etmektedir.

Rüyada Azrail’i görmek manevi bakımdan iç huzuru bulduğunuzu ifade ederken, rüyada ölüm meleğini görmenin derin anlamı mutlu ve sağlıklı bir yaşamın sizi beklediğini simgeler bakınız Azrail rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Azrail’in Geldiğini Görmek” için 21 yanıt

rüyamda azrailin benim canımı almaya geldiğini ve aldıgını gördüm, ben o anı yasadım, hissettim, kacmak istedim, beni tuttu ve elini göğsümden içeri girdirerek ruhumu dısarı cekti, ben canın cıktıgını hissettim önce ayaklarım soğudu ve uyustu hiç birsey yapamadım sadece son anda kelimei sehadet getirdim.

bu rüyanın tam yorumu nedir bilmek istiyorum

Kübra

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamda huzur ve mutluluğu bulmak içinizdeki endişelerden kurtulmanız gerektiğini anlatmaktadır. Detaylı bilgiyi rüyada azrail sayfasında inceleyebilirsiniz.

rüyamda ben yatağımda yatarken arkamdan azrailin geldiğini ve bana 3 kuluvallah 1 elham okumamı söyledi . okumaya başladığımda uyanıktım sonrada beni öldürceğinden korktuğum için yarıda bıraktım bu neye işaret acaba ?

ben rüyamda 3 tane azraili. yolun karşısından geçtiğini ve etrafımdaki herkezin onu görüp çok korktuğunu bizimde azraile bakıp azrailin de bize baktığını gördümm buu ne anlama geliyorr lütfen cevap yazabilirmisiniz ??

Rüyam da azraili gördüm sana birşey söyleyeceğim dedi o anda bana bir titreme geldi uyandım. 2. defa da yine sana bir şey söyleyeceğim dedi bu sefer de titredim ama uyanmadım rüyam devam ediyordum. Sabah olmuş ve uyanmıştım ama ağzım yamulmuştu yanım da da çok sevdiğim arkadaşım vardı fakat o ağzımı fark etmedi. Daha sonra da uyandım. Fakat azrailin yüzünü görmedim. Bu ne anlama geliyor lütfen söyleyin

rüyamda Azrail karşıma çıkıp ölüme hazır mısın dedi ve benden evet cevabını alana kadar peşimdeydi bunun anlamı nedir yorumlarsanız sevinirim?

rüyamda azrailin kulağıma gel diye seslendiğini ve ardından da karşımda gördüm, yanıma hızlı bir şekilde geldi ve ben “işte ölüm anım” dedim ve “ne olursun canımı acıtmadan al” dedim ve o anda uyandım. acaba bu ne anlama geliyor?

Rüyamda Annem Bana El Kaldırıyor Bende Ona Vurmak İstiyorum Sonra Kapının Aynasında azraili Görüyorum Sus Ölüceksin Diyor Sonrada Uyanıyorum Bu Ne Anlama Geliyor.

ben rüyamda AZRAİL den korktugumu ve bana 2 kelıme soyledı ‘SENİ İZLİYORUM’ne anlama gelıyor bılen soylesın

rüyamda azrail yattığım odanın köşesine siyah peçeler halinde gelmiş yüzünde sadece büyük iki yeşil gözü vardı.kolunun ucununda eğri bir demirle canmı alıyor diğer odadan annem beni çağırıyordu.ben ona cevap vermek istiyor ancak sesim çıkmıyordu.bu sırada babam beni uyandırdı.

rüyamda karşımda suratını asmış bir eliyle bana beni göstererek önce ben ona sordum sen kimsin oda bana senin azrailinim hazırlıklı ol dedi bu ne demek

Merhaba ben ruyamda azrail aleyhiselamin kizimin canini 3 kere almaya geldigini gordum bu neye isarettir cevaplarinizi bekliyorum

Rüyamda Azrail (as) canımı aldığını gordum ve hemen uykudan kalktım lütfen bunun açıklamasını yapın simdiden teşekkürler

Slm ruyamda azrailin benim canimi almak icin geldigini goruyordum ve ben kaciyordum bir kalabaliga karisiyordum sonunda beni buluyordu ben ben degilim diyerek onu uzaklastrmaya calisirken o bana sen olumdenden korkmadigini soyluyorsun ama hic bir hazirliginda yok madem bu kadar guveniyon kendine ben geldim canini almaya diyodu ben yine kaciyordum bunu yorumlar misiniz acil

Bende dun gece azrailin geldigini gordum ama hareket edemiyordum boyle yuzu kapaliydi ve oylece bekliyordu bende rabbime yalvariyordum nolur ailemi goriyim vedalasiyim rabbimde tamam dedi ve uyandim ailemle vedalasiyordum ruyamda

Rüyamda babamın hasta bir şekilde halının üstünde yattığını ve karşısında annemin güldüğünü gördüm sonra dışarı çıktığımda yoldan siyah birinin geldiğini görüyorum ve hemen içeri giriyorum o sırada babam acı çekerek can veriyordu ve bende ağlayarak uyandım.

Rüyamda suyu yere döktüm. Suyun içinden 2 – 3 adam çıktı, şişmanlardı. Korkmuştum. Kızıma baktım ve ona bunların kim olduğunu sordum. O da: bunlar senin azrailin. Canını öyle alırlar ki farkında bile olmazsın. dedi. Adamlar gülümsüyorlardı. Beyaz renkliydiler. Ellerinde bir şeyler vardı.

Rüyamda azrail haki yeşili uzun bir elbise yiyöiş senin zamanın doldu senin canını alıcam diyo bende küçük kızımı düşünerek ağlıyorum yüzü asık değildi ben ölüceğime değil kuzımın özüleceğine ağlıyorum

ben rüyamda ben uyumuş numarası yaparken azrailin bana hızlıca geldiğini ve bana bir sopa gibi bişeyle yavaşça vurdu bu ne anlama gelir

Rüyamda çöl gibi bir yerde bulunuyordum. Birden uzaktan bir hortum belirleyeyi verdi. Dedim ki kendi kendime benim canımı alacak budur. Hortum yanıma yaklaştı. İçinden Azrail (a.s.) çıktı. Tepecik gibi bir yerin arkasına geçtikten sonra 4-5 kere kelime-i şehadeti söyledim. Madem canımı alacaksın ne kadar sürem kaldığını söyle dedim. O da 1 dk. kaldı dedi. Çocuklarıma dua ettikten sonra tekrar kelime-i şehadeti tam söyleyemeden uyanıveriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir