Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Babaannenin Mezarını Ziyaret Etmek

Rüyada babaannenin mezarını ziyaret etmek neye işaret eder?

Merhaba, 10. ayda benim babaannem vefat etti. Rüyamda mezarını ziyaret ediyorum. Fakat mezarındaki demirleri çocuklar oynarken sökmüş ve mezarın üstüne koymuşlar, isminin yazılı olduğu (tas değildi oda demirdendi) mezar taşı da yerdeydi. Çok üzüldüm ve hıçkıra hıçkıra ağladım, düzeltmeye çalıştım fakat hem ona ağladım hemde babaannemin vefat etmiş olmasına.

Uzaktan bir bayan ismimle hitap edip “oraya gidilmez orada örümcekler kertenkeleler olur git çabuk” diye korkutuyor. Korkup oradan uzaklaşırken uyandım fakat ağlayarak uyandım. Bu rüyadan etkilendim, şimdi korkuyorum yakınımdan birinin öleceğinden. En son böyle ölümle ilgili rüya gördüğümde babaannem vefat etmişti. 23 yaşında evli bayanım.

Rüyada babaannenin mezarını ziyaret etmek neye yorumlanır?

“Bu rüyadan etkilendim, şimdi korkuyorum yakınımdan birinin öleceğinden. En son böyle ölümle ilgili rüya gördüğümde babaannem vefat etmişti.” yazmışsınız. Bu tamamen hatalı bir düşünce. Bir önceki yaşadığınız tecrübe bir tesadüftür.

İnsanlar kaybettikleri yakınlarını ( hele hele onu çok seviyorlarsa ) sık sık rüyalarında görürler. Bu rüyalar yorumlanmazlar, çünkü anlam taşımazlar, kaybetme acısı ve hasretin yansımasıdır. Zamanla bu rüyalar seyrekleşmeye, anlam kazanmaya başlarlar. Bu durum kiminde 6 ay kiminde 12 aydır. Genellikle 1 yık eşik süre olarak kabul edilmektedir.

Dikkat ederseniz rüyanızdaki tüm unsurlar ölmüş bir yakın, mezarlık, mezar, mezar taşı hakkındadır ve bu yaşadığınız acının hala canlı olduğunu göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Babaannenin Mezarını Ziyaret Etmek” için 2 yanıt

Rüyada sağ olan anneannenin mezarını görmek
Bundan bir kaç gün önce rüyamda çok güzel yemyeşil bir ova gibi bir yerde bir mezar gördüm, mezara yaklaşınca anneannemin mezarı olduğunu fark ettim, şaşırdım “anneannem öldü mü” dedim kendi kendime ama mezar öyle güzeldi ki huzur verdi. Az ileride de dedemin mezarını gördüm ona hiç şaşırmadım ve ikisinin kavuştuğunu düşündüm, harika bir yeşillik bir manzaranın içindeydim. Anneannem ve dedem hayatta olmalarına rağmen rüya bende kötü bir etki vermedi, mezarlık korkutmadı hiç, neyi simgeler yorumlarsanız çok memnun olurum.

Rüyamda önce 8 yada 10 tam sayamadım şehit törenindeydim, şehitleri suyun üzerinde ucu görünmez upuzun köprüden arabalarla geçirdiler, tören yerinde oynayan biri kız biri erkek iki çocuk ellerinde suyu elektrik kablolarına döküp kısa devre yaptırdılar, o çocukların annesine gözleme yaptırıp parasını vermedim ve 5 yıl önce kaybettiğim babaannemin ve dedemin önlü arkalı idi mezarları ama normalde yan yana, mezarına kapanıp ağladığımı ve tüm hayattaki akrabalarımı orada gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir