Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Babaannenin Öldüğünü Görmek

Rüyada babaannenin öldüğünü görmek neye işarettir?

Rüyamda babaannem ölmüş ve bize para bırakmış, ben çok ağlıyorum hatırladıkça. Babaannem bize eşimle olan borcumuz kadar para bırakmış ama parayı eşime bırakmış. Babaannemin tavukları varmış. Bizim balkona komşunun balkonundan uzun bir poşet sarkmış ve babaannemin tavukları boynunda o poşete yakalanıp boğulmuş hepsi balkondan sarkıyordu. Bu rüya ne demek?

Rüya unsurları: babaannenin ölümü, para bırakmak, tavuklar, tavuk boğulması.

Rüyada babaannenin öldüğünü görmek neye yorulur?

Gerçek hayatta yaşadığı halde rüyada büyükbaba, büyükanne, dede, nine gibi aile büyüklerinden birinin öldüğünü görmek şu anda yaşadığınız maddi sıkıntıların bir süre daha devam edeceğine işaret eder. bakınız ölü rüya tabiri

Rüyada tavuk görmek; bir süre sıkıntılı günler geçireceğinize fakat sabırlı davranarak bu sıkıntılardan kurtulup rahatlamak, mutluluğa ermek anlamına gelir. Bir de aile yaşamınızın huzurlu ve refah içinde olacağına işaret eder

Sonuç olarak rüyanız sıkıntılı bir dönem geçirdiğinizi, sıkıntılarınızın bir süre daha devam edeceğini fakat sonunda feraha ereceğinizi haber vermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada babaanneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Babaannenin Öldüğünü Görmek” için 5 yanıt

Rüyada annenin öldüğüne ağlamak
Ben iki defa gördüm bu rüyayı, ikisinde de rüyada annemin öldüğüne ağlıyorum. Ama öldüğünü görmedim biri diyor gibi annemin öldüğünü. Cevabınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Rüyada annem ölmüştü
Rüyada annem ölmüştü ama gene bizim aramızdaydı ve sadece benimle konuşuyordu, babam çok deqişmişti ve bilgisayar başındaydı, aglıyordu, bende aglıyordum. Sonra annemin yanına gittim ve konuştuk, babamın ne olacagını, benim ne olacagımı soruyordum, annem cevap vermiyordu, sadece susuyordu ama sadece ben görebiliyordum, bunun hakkında bilgi lütfen çok etkilendim.

Rüyamda babaannem ölüyordu ve bütün akraba ferdleri hepsi oradaydı normalde babaannem yaşıyor ve hayatta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir