Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Babaannenin Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada babaannenin hasta olduğunu görmek neye çıkar?

S.A. rüyamın anlamını çok merak ediyorum, yorumlamanızı rica ediyorum. Rüyamda babannemi hastanenin bahçesinde beni beklerken buluyorum bankta oturuyor. Durumu iyi görünmüyor hasta, pek konuşmuyor benimle, onu hastaneye yatırıyorum. “ayaklarım üşüyor” diyor.

Ona çorap almak için koşuyorum, bir dükkandan yün çorap alıyorum birde battaniye, sonra ayağına kendim giydiriyorum, ısındığını söylüyor. birde çorba içiriyorum yine kendim. Daha sonra iyileşiyor hastaneden çıkarıyorum. Yüzü ilk gördüğüm gibi değil daha güzel oluyor ama rüyamda benimle pek konuşmuyor küs gibi. Ne olur yorumlayın. Rüyada babaanneyi hasta görmek ne demektir? Zeynep.

Rüyada babaannenin hasta olduğunu görmek neye yorulur?

Rüyada babaanneyi görmek genel olarak güçlü aile bağlarına, uzun ve sağlıklı ömre, işlerin yolunda gitmesine, durumu bozuk olan bir kişinin yaşamının düzen girmesine, maddi sıkıntı çeken birisi için alacağı bir maddi destek ile maddi durumunun iyileşip borçlarını ödeyeceğine ve arkasından ummadığı zenginliğe kavuşacağına, hasta bir insanın sağlığına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada babaannenin hasta olduğunu görmek müspet bir rüya değildir ve temel olarak iki anlam taşır. Birincisi zayıf aile bağlarını ya da daha doğru anlatım ile aile bağlarının zayıflaması / kopması sebebiyle içine düşülen negatif duygu yoğunluğunu işaret eder.

İkinci anlamı ise uyanık yaşamınızda ciddi bir iletişim sıkıntısı yaşadığınızı gösterebilir, özellikle aile için iletişimde önemli sorunlar yaşadığınızı, aile büyükleri ile çatışmalar yaşadığını bunun da sizi olumsuz düşüncelere sevk ettiğini gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada babaanneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Babaannenin Hasta Olduğunu Görmek” için bir yanıt

Iyi gunler. Benim dedem yakinda vefat etti. Annem bu duruma cok uzuldu ve dun ruyasina dedemi (babasini) gordu. Dedem ruyasinda annemi cagirmis. Annemde Kabul edip gitmis. Bunu rica etsem yorumlayabilir misiniz? Tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir