Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Babadan Dayak Yemek

Rüyada babadan dayak yemek neye işaret eder?

Tekrardan merhabalar. Ben şu sıralar babamla sorunlar yaşadım, zaten annem ve babam ayrı ve artık tamamen annemde kalıyorum. Babamla konuşmuyoruz bile. Bununla ilgili bir rüya gördüm ve ciddiye alarak sormak istedim.

Rüyamda babam beni abim yaşımdaki adamla görüyordu. Rüyamda yine kavgalıydık. Ben yaşıma göre olgun gösteriyorum. Abim dediğim kişide yaşına göre genç gösteriyor. Babamla kavgalıydık yine. Abimin adı Soner. Öz abim değil sadece abi diye sesleniyorum. Soner abi beni arabasıyla sahile götürüyor. Köpeğini gezdiriyor o orada. Sonra babam sahilde kayalıkların orada beni görürse yanlış anlayacağını bildiğim için Soner abime gidelim diye yalvarıyorum, gidiyoruz. Sonra babam beni arabaya binerken görüyor falan.

Soner abim beni babama bırakıyor “Git gönlünü al.” diyor. Bende ona “Arabayı yakına park ettin, babam görürse oradakinin ben olduğumu anlar.” deyip arabayı uzaklaştırıyorum. Babam bana işkence çektiriyor, dövüyor ve yüzüm hep kan içinde. Babamın elinden kurtulup kaçıyorum. Ara sokakta annemi ve arkadaşlarımı görüyorum. Kendimi hiç güvende hissetmiyorum. Herkese karakolun yerini soruyorum. Annemler beni yokuştan çıkartıyorlar. Annem “Baban seni öldürecek kaç kaç kaç.” diye bağırmaya başlıyor. Babam arkamda elinde bıçakla geliyor. Bende ağlayarak kaçıyorum. Koşmaya başlıyorum. Arkadaşlarıma denk geliyorum. Onlara da “Karakol nerede var ?” diye soruyorum. Arkadaşım “Annem biliyor bize gidelim o yolu tarif eder.” diyor. Onlara giderken onların sokağında 5 tane köpek bizi kovalıyor. Koşa koşa kaçıyorum. bir dükkana giriyorum. Oradaki ablaya soruyorum karakolun yerini abla “Aşağı inin.” falan diye tarif ediyor. Bende bağırıyorum “Hangi aşağı elinle göstersene be kadın.” diye. Bu kadının yanlış hatırlamıyorsam gözleri yoktu. Simsiyahtı gözlerinin içi. Ablanın tarif ettiği türlü karakola koşmaya başlıyorum. Sonra uyandım. Ve cidden acayip derecede korkmuştum. Hatta bir ara “Acaba bunlar gerçekten oldu mu ?” diye düşündüm. Şuan acayip derecede anlamını merak ediyorum rüyamın. Şimdiden teşekkür ederim. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, Korkmuş.

Rüyada babadan dayak yemek neye yorulur?

Sevgili okurum, Gördüğün rüyayı böylesine detaylı ve düzgün cümleler ile gönderdiğin için teşekkür ediyorum.

Görmüş olduğun rüya kesinlikle reel hayatındaki bir iletişim hatası, yanlış anlama / anlaşılma yüzünden yaşamakta olduğun endişe, korku ve sıkıntıları ifade etmektedir. İnanıyorum ki kişisel gelişimin ilerledikçe çok daha iyi iletişim kurmayı, karşındaki daha iyi anlamayı ve kendini daha iyi ifade etmeyi başaracaksın ve her şey daha güzele doğru gidecek.

Görmüş olduğun rüyanın baskın unsuru rüyada babadan dayak yediğini görmek olup bu iç dünyanda bir duygu karmaşası, adeta iç kaos yaşamakta olduğunu gösterir. Bir an önce bu kaosa son vermek için olayları sakince değerlendirip ona göre davranmanız gerektiğini ifade eder. Bakınız dayak rüya tabiri sayfası.

Rüyadaki diğer unsurlar ve olaylar senaryoyu zenginleştirme, mesajı güçlendirme amacı taşıyan ikinci derece senaryo parçalarıdır. Umarım her şey dilediğin gibi olur, lütfen her şeyin hayırlısını dile. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada dayak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Babadan Dayak Yemek” için 4 yanıt

Rüyada dayak yiyen birini görmek
Rüyamda sevdiğim birinin dayak yediğini gordum . arkadasım birini takıp ediyordu sonra takıp ettıgı kısı bırden geri donerek arkadasımı dovmeye basladı, agzı kanıyordu sonra bırı daha geldı oda dovmeye basladı ve elınde sılah vardı, sılah ile arkadasımın sırtına vuruyordu o sırada uyandım. ve arkadasım bunlara karsılık vermıyordu sadece dayak yedi . ruyam ne anlama gelıyor bana yardımcı olur musunuz.
21 yaşında bekar bayanım.

Vahide selam
Rüyada dayak yiyen birini, birinin dayak yediğini görmek, akıllı olmayı, akıllı davranmayı ve akıllı olduğunuz sürece sıkıntıların, dertlerin sizden uzak olacağını işaret eder. Bakınız rüyada dayak görmek sayfası.

İyi akşamlar, kız kardeşim bir rüya görmüş, rüyasında babamı görmüş, babam yaşamıyor. Bir bakıyormuş babam kız kardeşime dayak atıyormuş, sonrada bana dayak atıyormuş (ama benim küçüklük halimi görmüş) kız kardeşimde babamı dövmeye kalkışmış ne anlama geliyor? yorumlarsanız sevinirim.

Babamdan evde dayak yiyiyorum ağlıyarak kaçmaya çalışıyorum babam bırakmıyo bi kaç kez çabalayarak elinden kaçıyorum kovalıyor beni ben hep koşuyorum eşimin annesinin evine doğru eşim orda yanına gitmeye çalışıyorum arkadaş çevremi görüp normale dönüp birşey olmamış gibi yürüyorum onlarla muhabbet arasında gülüyorum onlarla 2tane hamile arkadaşımın karınlarını seviyorum elimi sürerek camiden geçiyoruz açık alanında namaz kılınıyo arkalarına geçip namaza duruyoruz telefon istiyorum eşimi aramak için arkadaşımın eşi elindeki teli gösteriyo tel var ama arama yapamıyoruz dio kapalı bi ortama giriyoruz telefonu bi telefon buluyo arkadaşım bana elime alıyorum arıyorum telefonla konuşmadan o ortamdan ayrılıyorum camiden çıkıp kendimi ev yolunda buluyorum eve doğru nasıl gittiğimi anlamıyorum kaçarak evden uzaklaşıyorum caddede bi lezbiyen şoför bana musallat olmaya çalışıyo kaçıyorum ama zorla yapışmaya çalışıyo bana yanında sevgilisi tutmaya benden uzaklaştırmaya çalışıyo kaçıyorum boş taksi bulmaya çalışıyorum bulamıyorum hepsi dolu geçiyoruz ben hep caddeden koşarak kaçıyorum sonra elimde iki süpürge oluo bi anda koşarken biz evin caddesindeki içkili restorantın kapısına bırakıyorum çalışan teşekkür edio koşmaya devam ediyorum bi markete girerken görüorum abimi ablamı yağmur yaşmaya başlıo abim bakmıyo gidiyo ablamı gönderip daha sonra kendide marketten çıkıp yanıma gelio taksiye biniyoruz evin oraya geliyoruz takside bakıorum etrafa geç tanıyorum etrafı nasıl geldik buraya neden diyorum gidiyorum caddeden bir sürü sandalyeler birbirine yapışık aynı arabaymış gibi gidiyo bir sürüde insanlar oturmuş bende biniyorum direk oturuyorum sandalyeye apaçık her yanı nereye gittiğini sorup parasını ödüyorum hala eşimin annesinin evine gitmeye çalışıyorum her koşmak evden kaçıp uzaklaşmam oraya gitmek için o sandalyedeki yolculukta sonra çocukluk arkadaşım yanımda belirip yolculuğu beraber yapıyoruz sihirli büyüler dolu yolculuk harry potter filmi ni yaşıyoruz kapalı bi ortamda kalem kutular kalemler renkli çikolata şekerleri alıyoruz bazı sorular soruluyo bana bilip kazanıyorum alıyorum bunları arkadaşımla dışarı çıkıyoruz telefonundan eşimin annesini arıyorum eşimle konuşmak için ağlıyorum babamdan diyaneteydim kötüyüm eşimi ver konuşayım yanıma gelsin diyorum vermiyo dinliyo ve kapanıo telefon oraya gelicem diyorum duyup duymadığından emin değilim oraya gitmekte kararsızım kavga çıkar die endişeleniyorum sonrasını hatırlamıyorum nasıl devam ediyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir