Kategoriler
Dini Rüyalar

Babalık Davası İçin İstihare Rüyası Görmek

Babalık davası için istihare rüyası görmek nedir?

Merhabalar, kısaca kendimden bahsetmek istiyorum, ben 25 yaşındayım, bir oğlum var ve bekarım, 15 yaşında anne oldum evlilik dışı çocuk sahibi oldum, çocuğumun babasını bulma gibi bir şansım yoktu, çok uzun yıllar Müslüman olmama rağmen tam bir gaflette yaşadım, abdest almasını bile bilmezdim, inanmazdım da, içki, zina. Allah var evet ama sadece o kadardı. Hayatım alt üst olmuş hiç bir şey bana tat vermiyor, anlamsız boş geliyordu, bir gün yardımcım bir kitap getirdi esmaül hüsna çok dikkatimi çekti bunları zikretmeye başladım, hayatım değişti her şeye tövbe ettim, kapandım namaza başladım, bunlar 9 ay sürdü.

Buda hayatımın en kötü zamanlarından biriydi, bu 9 ay her anım imtihan zorluktu, zorda olsa başardım, şükür 1 sene oldu her anım ibadetle meşgul, aklımdan yanlış bir düşünce geçmesine bile izin vermiyorum, ramazanda dua ederken çok ağladım oğlum bana baba diyor bu çok zoruma gidiyor, “Allahım” diye o gün rüyamda 14 15 yaşlarında ilk beraber olduğum kişiyi gördüm, oğlumun elinden tutup ona götürdüm, bende 14 yaşındaymışım, ikisi de mavi gözlü, normalde rüyamda oğlum başka bir çocuk, gözleri siyah ama ben içimden gözleri de mavi olsaydı inanırdı o zaman diyorum.

Çok şaşırdım bu rüyaya, bu kişiyi hiç düşünmemiştim, bulmam imkansızdı, açıkçası ben bu rüyadan sonra istihare yaptım bir yolda oğlumla yürüyoruz, sarmaş dolaş o kişi yolun sol tarafında onu görüyorum, görmezlikten gelip geçiyorum o benim arkamdan gelsin diye önümde erkek kardeşim var, ona sesleniyorum o kişi beni fark etsin diye, devam ediyorum yolda yokuş aşağı bir yol, o yolu biliyormuşum rüyamda oradan geçiyor muyuz onu hatırlayamıyorum.

Bir caminin içinde buluyorum kendimi, oğlum ben kardeşim abla burası çok güzel diyor, çok büyük bir cami, yerler yeşil kalın halıfleks ve ben camdan bakıyorum, o kişiyi bekliyormuşum yolda bir sürü yabancı erkek, dizili vaziyette, hepside gri giyinmiş, onlara bakıyorum, içimden neden böyle giyinmişler, aynı renk diye düşünüyorum. Bu bir sene içinde hep yabancı erkek ve 9 10 yaşlarında erkek çocuk görüyorum. Bana rica ediyorum bir açıklık getirin, kafam çok karışık adresime yazarsanız sevinirim yorumlarsanız.

Yani çok teşekkür ederim acil rica ediyorum, bunu da unutmadan ben kendimi çok eleştiren psikolojik mi değil mi bunları kavrayabilen bir yapıdayım sizden bir açıklık getirmenizi rica ediyorum, psikolojikte olabilir, ben mi yanılıyorum acaba kafam çok karışık, babalık davası açmayı düşünüyorum ya çıkmazsa hayal kırıklığı utanç yaşarsam ne yapmam gerek nasıl bir yol izlemeliyim rüya ile yola çıkmam nasıl olur? bir senedir gördüğüm bütün rüyalarım çıkıyor, şaşkınım bir o kadarda garanticiyim, o yüzden kafam çok karışık.

Babalık davası için istihare rüyası yorumu

Merhaba, bu inanılmaz acılarla dolu hayat hikayenizi ve rüyanızı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Hayat maalesef böylesine acı olaylar yaşatabilmektedir. Bu kadar acı karşısında akıl sağlığınızı koruyabilmeniz en büyük teselli kaynağınız olmalıdır. Yaşamda bilmediğimiz, bilemediğimiz o kadar çok şey var ki. Yaradılış, hayatın anlamı, Tanrı, insanlar, gelecek … çok derin konulardır.

İstihare rüyası çok özel bir konudur ve pek çok insanın birkaç dua okuyarak görmek istedikleri şeyleri görmeye çalışmaları sadece bir oyalanma, kendini avutma gayretidir. Gerçek istihare için GERÇEK BEN, temiz iç dünya, niyet önemlidir. Allah dilediğine dilediğini gösterir, verir. Önemli olan Allahtan bunu isteyebilecek durumda mıyız. Ona iyi bakmak gerekir.

Yalan söyle, dedikodu yap, yardıma gereksinimi olana yardım etme, hayvanlardan nefret et, haram ye, sonra iki rekat namaz kılıp, bir kaç dua ile istihare rüyası görmeye çalış. Maalesef bunlar günümüzde çok yaşanmaktadır.

Şuna inanmanızı tüm kalbimle rica ediyorum. İnancınızı kaybetmeden, Allah’ın istediği kul davranışlarını tam olarak gösterdiğinizde inanamayacağınız şeyler olacaktır. Çocuğunuzun babası gelip sizi bulacaktır. RÜYANIZ BUNU KESİNLİKLE SÖYLÜYOR.

Sadece biraz zaman ve sabır gerekiyor. Rüyanızdaki gri elbiseli erkekler, geçmesi gereken belirsiz zamanı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için İstihare nedir? istihare nasıl yapılır? sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Babalık Davası İçin İstihare Rüyası Görmek” için 2 yanıt

Abladan istihare yapmasını istemek
Ablamdan evlenmeyi düşündüğüm kişi için istihare rüyasına yatmasını istedim ve gördükleri beyaz lokum içinde parlak kırık iğne, fakat ablam rüyasında iğneleri çıkartıp lokumu yemiş. Sonrasında bir açık alanda havada güzelmiş bir havuzun içinde engelli gülen bir çocuk görmüş, suyun rengi de çok parlakmış. Ben 25 yaşındayım, yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Tuğba merhaba, başkası için istihare yapılmaz, lütfen bunu bilin ve ne dileğinizi varsa Yüce Allah’tan direk kendiniz isteyin. O her şeyi bilendir, her şeyi duyandır. İnanın kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. İstihare nedir sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir