Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Allah’a Kurban Edilmek

Rüyada Allah’a kurban edildiğini görmek neye işarettir?

Rüyada babam beni Allah’a kurban ediyor, bu nedir? Rüyamda babam beni Allah’a kurban ediyor ve diyor ki “kızım son suyunu iç” diyerek ağzıma su veriyor, sonra boğazıma bıçağı dayayıp kafamı kesiyor. Acaba bir anlamı nedir. Gönderen denizliden fatma, 29 Ocak 2012

Rüya ayrıntıları : baba, Allah, Kurban etmek, kurban kesmek, kızını kesmek, boğazını kesmek, kafa kesmek.

Rüyada Allah’a kurban edilmek neye yorulur?

Sizinle hemen hemen aynı rüyaya sahip bir ziyaretçimiz bir kaç yıl önce bu rüyayı göndermiş ve yorumlanmış. Lütfen Rüyada kızını kurban etmek sayfasını inceleyin, sizin rüyanızla benzer bir çok özellik bulacaksınız.  Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kurban görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Allah’a Kurban Edilmek” için 8 yanıt

Rüyamda ben ve yaşıtımdaki tüm arkadaşlarım toplu bir şekilde kurban ediliyorduk. Ben hariç bütün arkadaşlarım mutluydu. Ben anneanneme sarılıp uzunca ağladım. Birden uyandım ki gerçekte de ağlıyordum hocam. Çok korkmuştum, teşekkür ederim hocam.

Serap merhaba,
Gördüğün rüya ilk bakışta gerçekten korkunç. Ancak neden kurban edildiğiniz burada önemli. İlahi bir anlamda kurban ediliyorsanız bu aslında hayırlara işarettir, dileklerinizin gerçekleşeceğini müjdeler. Başka bir amaçla kurban ediliyorsanız ( bir psikopat, bir manyak tarafından ) o zaman iyi değildir ve hakkınızda bir tehlikeyi işaret eder.

Serap merhaba,
Bu bilgiyi verdiğin iyi oldu ve rüya şu anda daha da iyi anlam kazandı. Rüyanız hakkınızda çok sevinçli, hayırlı gelişmelere işaret etmektedir.

Serap selam,
Hakkında hiç bilgi yok ama en azından 15 yaşın üzerinde olduğunu düşünüyorum ve Allah’ın verdiği aklı kullanmayı bildiğine inanmak istiyorum. Neden korkuyorsun? ne var bunda? Rüyada Allah’ın sana çok gizli şifreler verdiğini mi düşünüyorsun.
Rüya dediğimiz ekmek yemek, nefes almak, korkmak, gülmek gibi insan yaşamının sıradan bir olayıdır. Ancak geri kalmış toplumlarda yüz yıllardır pek konu gibi rüyalarda tabulaştırılmış, gizemli olduğu iddia edilmiş ve rüya yorumcusu olduğunu iddia eden birileri tarafından insanların korkutulması, yönlendirilmesi, ceplerinden paralarının alınması amacıyla kullanılmıştır. Neyse ki internet in yaygınlaşmasıyla insanlar hızla aydınlanmakta, gerçekleri öğrenmektedir. Tabii ki bu söylediğim Allah’ın kendilerine verdiği aklı ve fikri kullanmayı bilenler içindir, ne yazık ki hala rüyasında “çocuğunu kurban et” dedikleri için çocuğunu kesen, “karın seni aldatıyor” dedikleri için karısını kesen hasta ruhlu kişiler aramızda bulunmaktadır. Lütfen okuyun, araştırın, öğrenin, sorgulayın. Başkalarının sizin adınıza düşünmesine, karar vermesine izin vermeyin.

Rüyamda benim annem ve babam eşimi kurban edilmek üzere hazırlıyorlar onlar keseceklermis bende başlıyorum ağlamaya eşim agladigimi farketti yanima geldi ağlayarak beni dizine başımı koydurttu.ve uyandım uyandığımda da sabah namazının çıkmasına 20 dakika vardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir