Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Denize Dışkı Yapmak

Rüyada babanın dışkısını denize yapması neye çıkar?

Rüyada denize dışkı yapmakMerhaba, rüyamda okulumun bahçesi deniz gibiydi. Annem, babam ve ben içinde yüzüyorduk. Fakat babam sürekli denize dışkısını (büyük abdest) yapıyordu. (Affedersiniz rüyam böyleydi ama ). Bu garip rüyayı yorumlamanız dileğiyle. İyi günler. Selin.

Rüyada babanın dışkısını denize yaptığını görmek yorumu

Selin merhaba. Gördüğünüz rüya, babanızın gerçek yaşamda istemediği, üzerinden atmak istediği kimi şeyler, kimi yükler olduğunu ve bunlardan kurtulmak isterken başka zarar verebileceğini simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı analiz için rüyada bok görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Diğer unsurların anlamına bakmak gerekirse;

Rüyada denize girmek, denizde yüzdüğünü görmek önünüze bir çok fırsatın çıkacağı bir yaşam evresine girdiğinizi temsil ederken, bunları iyi değerlendirip, bir çok başarı elde edeceğinizi gösterir.

“Rüyada Denize Dışkı Yapmak” için 2 yanıt

Rüyada dışkı görmek
Ben rüyamda dışkı gördüm, dışkı bir tabağın içindeydi, berbat kokuyordu, iğrenmiştim, bu neye yorumlanır?

Koray selamlar, rüyada tabakta pislik görmek, bok kokusu almak, kötü koku görmek sosyal ilişkilerinde bazı istenmeyen durumlar, hoş olmayan gelişmeler olduğunu gösterir. Bu durum veya gelişmenin arzu edilemeyen şeylere sebep olmaması için bir şeyler yapmak gerektiğine tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir