Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Babayı Yeni Ölmüş Gibi Görmek

Rüyada babayı yeni ölmüş gibi görmek nedir?

Merhaba. Ölmüş olan babamı sanki yeni ölmüş gibi gördüm. Rüyamda annemle oturma odasındaydım saçımı düzleştiriyordum, aniden kırmızı bir şey gördüm, ağzımdan girmeye çalışıyordu içime girecekti, hareket edemedim bağırmaya çalıştım nefes alamadım “anne yardım et” diyorum ama sesim çıkmıyordu, cin mi girdi bilmiyorum. O sırada rahmetli babam odaya geldi ve o kırmızı şeyle boğuştu, o şey babamı öldürdü, beni bırakıp gitti.

Uyandığımda çok korktum, ağlamıştım, lütfen yorumlar mısınız tek başıma mutfağa bile zor gidiyorum lütfen yorumlayın. Bu rüya ne anlama geliyor?

Rüyada babayı yeni ölmüş gibi görmek tabiri

Kerime merhaba, rüyanızın ana teması ölmüş olan babanızı rüyada görmenizdir ve bu konuda detaylı bilgiyi ölmüş babayı görmek sayfasında inceleyebilirsiniz. Babanızı yeni vefat etmiş gibi görmeniz sayfada yazan anlamı güçlendirici etki yapar. Öte yandan rüyada cin görmek sayfası da ilginizi çekebilir, lütfen inceleyin.

“Rüyada Babayı Yeni Ölmüş Gibi Görmek” için 4 yanıt

Merhaba, rüyamda ölmüş babam bana “yüzünü göremiyorum”” dedi ve “”bir şey yapılırsa görebileceğim”” dedi ama o bir şeyin ne olduğunu maalesef hatırlayamıyorum. Simdi bu rüyayı nasıl yorumlayabiliriz? Babam benden bir şey mi istiyor? Ne istiyor? Yorumlayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.
32, Kadın, Evli, Çalışıyor, Mutlu ve yorgun.

Rüyada ölmüş babanız ile konuşmanız, gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorun veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine ihtiyaç duyduğunuzu gösterir ve bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğinizi işaret ederken aranızda geçen konuşma şu anda ortaya çıkarmak ya da anlamını çözmek istediğiniz bir konu olduğunu temsil etmektedir.

Rüyamda babamı ölmüş olarak gördüm ama ne ben ne de ailem hiç üzülmedik, yalnız gerçekte çok iyi mutlu bir aileyiz, yardimci olun lütfen, teşekkür ederim. 23, Kadın, Bekar, Öğrenci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir