Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Babanın Kalp Krizi Geçirdiğini Görmek

Rüyada babanın kalp krizi geçirdiğini görmek neye işarettir?

Konu. rüyada babanın kalp krizi geçirmesi.

Mesajınız: babam 7 yıl önce kalp krizi geçirmişti ama ALLAH a şükür hayatta. Rüyamda babam araba kullanırken beni arıyor “tam evimizin oradayım” diyor, sonra büyük bir kaza meydana geliyor. Ben koşarak aşağıya iniyorum ama koşarken 2 ay önce ölmüş dedemin beni hiç konuşmadan durdurmak istediğini görüyorum ve üstelik gülüyor da. Sonra ben babamın yanına ulaşıyorum, ağzında kanlar var ve kalp krizi geçiriyor tekrar “baba” diye bağırıyorum. Yukarıya baktığımda annem 5. kattan bize öylece bakakalmıştı. Kalktığımda sanki gerçekmiş gibi gözlerim kan çanağına dönmüştü.

Rüyada babanın kalp krizi geçirdiğini görmek yorumu

Rüyada babanın kalp krizi geçirdiğini görmek gerçek yaşamınızda kimi endişeler, korkular, sıkıntılar yaşadığınızı ifade etmektedir. Bu korkular sevdiklerinizi kaybetme, yalnız kalma, gelecek kaygısı olabilir. Özellikle kız çocukları babalarına çok bağlıdırlar ve onların sağlığı konusunda çok endişe duyarlar. Sizin rüyanızda bu yönde bir rüyadır. Günlük yaşamınızdaki sıkıntılar konusunda babanızı kaybedip, yapayalnız kalma korkusu yaşıyor olabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kalp görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Babanın Kalp Krizi Geçirdiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyanızla ilgili açıklamayı kalp krizi sayfasında inceleyebilirsiniz.

Kalp krizi geçiren birini görmek; çevrenizdeki birilerini üzdüğünüz, kırdığınız veya ona / onlara bazı sıkıntılar yaşattığınızı belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir