Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Babanın Teyzesini Görmek

Rüyada babanın teyzesini görmek nedir?

Ben rüyamda babamın vefat eden teyzesini gördüm ama benimle konuşmadı ve yanımızda ufak bir kız çocuğu da vardı, onunla da ilgilenmedi. Acaba bu rüya ne anlama geliyor, teşekkür ederim.

Rüya temaları : vefat eden teyze, ufak kız çocuğu

Rüyada babanın teyzesini görmek yorumu

Rüyada ölmüş birini görmek hakkındaki detaylı bilgi ölü rüya tabiri  sayfasında bulunmaktadır.
Rüyada ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. Rüyada bir ölü görmek sevilen birinin geleceğini veya sevdiğinizin birinin iyi haberlerini almayı haber verir.

Rüyada vefat etmiş teyzenizi görmeniz sizin aile özelliklerinize ve değerlerine bağlılığınızı temsil etmektedir. Öte yandan rüyada teyze görmek rüya tabiri sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Babanın Teyzesini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada teyzeye benzeyen kadın görmek
Rüyamda hafif gün batması gibi ışık ve havası olan kendi yaşadığım şehirdeydim. Sonra annemi, teyzemi ve teyzeme çok benzeyen bir kadını gördüm. Birlikte Karadeniz’e giderken kulağıma bir haber geldi; ” bir köpek balığı üç çocuğu ısırmış”. Nasıl olur ya? falan derken çocukları gördüm. Üçünün de karnında köpek balığı izleri vardı. Ama çocuklar ses çıkaramıyor ve de ağlamak istiyor ama ağlamıyorlardı. Neyse annem ben, teyzem ve teyzeme benzeyen kadın geri dönmek için yürürken bizim eve vardık, işte ipler orada koptu. Bu rüyanın anlamını sizden istiyorum, lütfen bana yardımcı olun. Gökhan, 21, Erkek, Bekar, Öğrenci, Korku ve Endişesiz Normal Sakin Bir Ruh Hali.

Rüyanız reel yaşamınızda kimi zorlukların olduğu ve duygusal sorunlar yaşadığınız bir dönemden geçtiğini simgelerken aynı zamanda içindeki kötü duygu ve düşüncelerden uzaklaşmak gerektiğini aksi takdirde istenmeyen durumlar yaşayacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir