Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Babanın 3 Tane Olduğunu Görmek

Rüyada babanın 3 tane olması ne demektir?

İyi günler rüyamda babamla kapali bir havada bir ormanda konusuyordum, ben birden söyledigi seylere sinirlenip gitmeye karar verdim ve içimden “sana zaten bir şey anlatilmaz” dedim. Daha sonra arabayla evime 15 dakika uzaklikta bir köprüden geçtim ve virajli yollardan yokus aşagi indim, ilerde babami görüp arabadan indim. Tekrar konusmaya basladik, konustukca babam cogaliyordu, ilk basta cok sasirdim. Babam bir anda üç tane oldu, her birisinin üstünde farkli bir kiyafetti.

Birisinin üstünde takim elbise, birinin üstünde is elbisesi, digerinin üstündeyse babamin normal elbiseleri vardi. Ve her biri ayni anda baska seyler konusuyordu. Ben dayanamayip gittim. Yolda giderken babamin bir sizofren oldugunu ve bu yuzden cogaldigini düsündüm. Yorumlariniz için tesekkurler

Kimden: katchmaz
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: kaygili
Anahtar kelimeler: babayla konuşmak, babaya kızmak

Rüyada babanın 3 tane olduğunu görmek neye yorulur?

Babayla tartışmak, baba ile kavga etmek, baba ile tartıştığını, babayla kavga ettiğini görmek gerçek yaşamınızda aksi giden işlerinizin sebebini sakin kafa ile araştırmanız gerektiğini temsil eder. Bakınız baba görmek.

Rüyanın asıl ilginç olan kısmı babanızın üç tane olması ise yaşamınızda önemli bir dönüşüm geçirip olayları daha doğru analiz etmeye başlayacağınızı simgelemesidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada baba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir