Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Babanın Anneyi Dövmesi

Rüyada babanın anneyi dövmesi neye işaret eder?

Merhaba adım Ayşen, 15 yaşındayım. Bugün rüyamda babam annemi dövmüş oluyordu, annem sırtını açmış belinde morluklar var, ben bunu görüyorum ve çok sinirleniyorum. İlk başta gözümden birkaç damla yaş geliyor sonra babamın yanına gidiyorum, suratına bakıyorum, aklımdan onu öldürme isteği geçiyor, babam da bana bakıyor ve gülüyor kahkahalar içinde. Sonra gidip annemin beline tekrardan bakıyorum bu sefer belinde hiç bir şey yok, bütün morluklar geçmiş, sadece ben ve birkaç kızarıklık var.

Ne yapacağımı bilemiyorum “nasıl olur” diyorum “kendi gözlerimle gördüm belinde morluklar vardı” diyorum ve uyanıyorum. Kalktığımda kalbim çok hızlı atıyordu, rüyanın etkisinden daha hala çıkamadım, yatmadan önce sabah namazını kılmıştım. Rüyama cevap alırsam cok sevinirim. İyi günler.

Rüyada babanın anneyi dövmesi tabiri

Ayşen merhaba, rüyada babanın anneyi dövdüğünü görmek annenin babaya bir söz verdiğini ve bunu yerine getirmediğine yorulur. Ancak siz babanızın annenizi dövdüğünü gözünüzle görmediniz, böyle olduğunu düşünüyorsunuz ki bu durum aile içinde (büyük ihtimalle anne ile baba arasında) bazı iletişim sorunları olduğunu, tarafların birbirini tam olarak anlamadıklarını veya dinlemediklerini göstermektedir.

Annenin sırtında gördüğün ve babanın dövmesi sonucu oluştuğunu düşündüğün morluklar ise aslında senin bazı konularda (büyük olasılıkla evlilik yaşamı) gizli kaygılar yaşadığını anlatmaktadır çünkü rüyada birinin vücudunda morluk görmek rüyayı gören insanın bazı gizli korkular yaşadığına rivayet edilir.

Gözünden bir kaç damla gözyaşı gelmesi çok iyiye işarettir çünkü bu senin üzerindeki sıkıntıların sona ereceğini gösterir, ayrıca sevinç ve neşe olarak yorumlanır, rahata ereceğine delalet eder, bakınız rüyada gözyaşı görmek sayfası. Öte yandan rüyada birisini öldürmek istemek, fakat bunu yapmamak rüya sahibinin reel hayatında öfke kontrolünü öğrendiğini, olaylara mantıklı yaklaşmayı ve onları anlamayı başardığını ifade eder.

Rüyanın sonunda meydana gelen olaylar da zaten bu açıklamayı teyit etmekte, sorunların çözülüp, huzur ve rahata çıkacağınızı belirtmektedir.

“Rüyada Babanın Anneyi Dövmesi” için 2 yanıt

Merhaba adım Fatih, rüyamda annem yerde otururken babam geliyor saçından tutuyor biraz sürükledikten sonra yüzüne vuruyor o an ben saygımdan dolayı bir şey demiyorum. Gerçekte de annemle babam tartışırlar babam haksız yere annemin üzerine gelmeye kalktığında hep karşısında durdum azıcık utanması için yaptığı yanlışları yüzüne vururum. Anneme vuracağı zaman da hep gerekirse fiziksel müdahale ile zor kullanarak durdurduğum da oldu.

Rüyamda babam annemi dovuyor sonra cok normal bir şekilde guluyor. Bende hickira hickira bagirarak agliyorum. lutfen ne anlama geliyor soylermisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir