Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Babanın Ayaklarının Kesilmiş Olduğunu Görmek

Rüyada babanın ayaklarının kesilmiş olduğunu görmek nedir?

Merhabalar, ben ezandan sonra rüyamda babamın iki ayağının dizine kadar kesik olduğunu gördüm, ameliyattan yeni çıkmıştı, sarılıydı. Rüyada babamın iki bacağı da kesilmiş ve sargılıydı, uzun bir süre kendime gelemedim, psikolojim alt üst oldu, cevaplarsanız çok sevinirim, bu rüyanın tabiri nedir?

Kimden: miray
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: iyi
Anahtar kelimeler: kesik ayak

Rüyada babanın ayaklarının kesilmiş olduğunu görmek yorumu

Miray selam.

Gördüğün rüya, gerçek hayatında baban ile yeterince iletişim kuramadığını, onunla daha yakın olmak istediğini ya da onda daha fazla yardım veya destek görmek istediğini simgelemektedir.

“Rüyada Babanın Ayaklarının Kesilmiş Olduğunu Görmek” için 10 yanıt

Rüyada kardeşinin ayağının kesildiğini görmek
Sabaha yakın bir zamanda rüyamda zihinsel engelli kardeşimin bir şekilde bir ayağının kesilmiş olduğunu, ancak annem ve babamın ihmal edip diktirmeye götürmediğini, daha sonra bu çocuk ayağını soracak neden diktirmediniz vs diye onları suçladığımı gördüm. Sizce nasıl yorumlanmalıdır, şimdiden teşekkürler.

Baki merhaba,
Rüyada ayağının kesildiğini görmek hayatınızın bazı alanlarında yeterince işbirliği veya destek alamadığınızı simgeler. Birçok zorlu sorunlar karşı karşıya kaldığınızı ve onlarla tek başınıza mücadele ettiğinizi gösterir.
Bu açıklama kardeşini işaret ederken, onun durumunu ifade etmektedir.
Allah’tan acil şifalar dilerim.

Rüyamda erkek kardeşimin kolları ve bacakları kesilmiş olarak gordum çok kötü etkisinden kurtulamiyorum sonra kolları olur kucağına alıp hastaneye götürecek olurum ama belden aşağısı yoktu

Rüyamda babam kapıyı çalıyor bende sevinçli bir şekilde kapıyı açıyorum . Sonra babamı, amcamı ,yengemleri üzgün bir şekilde kapıda görüyorum babam topallayarak koltuk değnekleriyle içeri giriyor . Sonra Babam salona doğru gidiyor. Annemle salonda tartışıyorlar . Ben baba ayağına ne oldu diye soruyorum . Bir koltuğa oturuyor. Ayakkabısını çıkarıyor bi bakıyorum ayağı kesilmiş(sağ ayağı) ben ağlamaya başlıyorum . Çünkü cidden çok gerçekti. Nasıl oldu diye soruyorum babam bana bakıyor . Ben ağlamamı bir türlü durduramıyorum . Sonra zaten uyandım .

Merhaba , ben rüyamda babamın sol ayağını kesilip yerine demir gibi bişey takılıyor ambulansla evin önüne geliyor herkes ağlıyor kuzenlerim amcam falan babam meldiven çıkarken isyan ediyor “bu ne ya!” Diyip ağlıyor orda göz yaslarima hakim olamıyorum istemsiz ağlıyorum yengem diyor sus içinden ağla üzülmesin . Bana yardımcı olur musunuz ne anlama geliyor

Ruyamda babamin ayaklari kesilmek zorunda kalıyordu annemde evde babamin ayaklarini bilekten itibaren ikisinide kesiyordu sonra ben dikmesini söylüyordum annemde artık bu dikilmez diyordu. Bende ambulansı arıyordum

Merhaba ben rüyamda babamın tek bacağı kesilmiş bir şekilde koltuk değnekleriyle gördüm. Ona sarılıp ne olduğunu sorduğumda o bana eşine söylediğim bir şeyden dolayı seninle sonra konuşacağız diye kızdı ve arkamı dönüp ağlamaya başladım

Rüyamda babam bir iş kazası geçiriyor sonra kardeşimi arayıp ona bacakların kesildiğini söylüyor kardeşim de ağlayarak bana söylüyor sonra bende ağlamaya başliyorum. Babam eve tekerlekli sandalyede geliyor ama galiba o çok üzülmüş gibi değildi ( tam emin değilim bu son kısımdan ama böyle hatırladım)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir