Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Babanın Evlendiğini Görmek

Rüyada Babanın Evlenmesi Neye İşaret Eder?

Merhaba, ben rüyamda babamın bir başka kadınla evlendiğini görüyorum ve daha sonrasında yeni evlendiği kadının yani cici annemin saçlarını yapıyorum, ardından bir akrabamın yanına gidiyorum. O akrabam bana “nasıl cici anneni seviyor musun?” diyor, bende ona “evet çok seviyorum” diyorum.

Sonra yeniden cici annemin yanına gidiyorum, ona “hamile misin” diye soruyorum, o da “evet, hamileyim” diyor, “zaten bu nedenle babanla acilen evlenmek durumunda kaldım, bir kardeşin olacak diyor”. Çok karışık bir rüyaydı gördüğüm, acaba bunlar ne anlama geliyor? lütfen yorumlar mısınız? şimdiden çok teşekkür ederim.

Ben 20 yaşında üniversite öğrencisi kızım, evin tek çocuğuyum, annem hayatta ve babamla mutlular. Tek çocuk olmanın bir sonucu mu bu rüya? Ayrıca bir garip rüya daha gördüm. Bu rüyada çok kalabalık bir ortamdayım, kuzenim apartmanda daire penceresinden yere düşüp ölüyor, ben ağlamaya başlıyorum. Ben ölen kuzenimin sevgilisi ile çıkmaya başlıyorum. Kuzenimin sevgilisi yani benim yeni sevgilimin ailesi bize geliyor ve ben onlarla konuşmuyorum, yeni annem bana “yaptığın çok yanlış, haydi gel içeri konuş onlarla” diyor. Yorumunuzu bekliyorum, şimdiden iyi çalışmalar.

Rüyada Babanın Evlendiğini Görmek Nasıl Yorumlanır?

Leyla merhaba, görmüş olduğun rüya gerçekten oldukça enteresan. Gerçek yaşamında sen bir kardeş sahibi olmak istediysen ya da baban güçlü bir şekilde ikinci evlat sahibi olmayı çok arzu ettiyse bu rüya anneni suçlama ögeleri içerebilir ki bunu ancak sen anlayabilir, buna sadece sen karar verebilirsin.

Normal şartlarda rüyada babanın evlendiğini görmek kısmetin açılmasına ve başarılı bir hayata kavuşmaya işaret eder, bu konuda açıklamayı rüyada baba görmek sayfasında bulabilirsin. Babanın rüyada evlendiği kadının hamile olması ise aslında senin yaşamında bir yeni başlangıca, hayatında bir değişime, bir şeyin bitip yeni bir şeyin başlamasına delalettir. Rüyada hamile görmek sayfası da ilgini çekebilir.

Diğer rüyada gelişen olaylar, kuzenin pencereden düşerek ölmesi, onun sevgilisi ile senin sevgili olman ve öteki gelişmeler bir önceki paragrafta anlatılan hayatındaki değişimler konusunda ipucu olabilir ve aşk hayatında bazı gelişmeleri işaret olabilir ya da aşk yaşamında bir kafa karışıklığı içinde olduğunu ifade edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir